Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Przepiękny poranek przed praca

20/01/2016

Przepiękny poranek przed praca

Przepiękny poranek przed praca

Z Trek Farley 9, Bontrager, Garmin Edge 1000 i Virb XE, Ergon, RockShox, Sram, RaceFace.
Fabrykarowerow.com dziś od 10 do 16 zapraszamy

Super gruby

Farley odmienia kategorię fatbike’ów. Teraz, z opcją lekkiej ramy z włókna węglowego i możliwością zastosowania 5-calowych opon oraz różnych rozmiarów kół, Farley to najszybszy i najbardziej wszechstronny fatbike w historii.

Rowery fatbike udostępniają więcej miejsc i sezonów do jazdy. Od wydm po jazdę w drifcie, wyścigów po rekreację, dzięki Farley dasz sobie radę z czymkolwiek, w dowolnym czasie, z jakiegokolwiek powodu. Przytyj trochę w tym sezonie.
Stopy lekkie i nowa opcja z włókna węglowego

Zaawansowana rama dla fatbike’ów, oparta na wcześniejszych dokonaniach Treka w MTB, jest teraz dostępna w wersji ze stopów lekkich lub z włókna węglowego OCLV Mountain.
Nawet grubsze

Wynoszący 197 mm nowy, większy dystans tylnej osi oznacza, że Farley pozwala założyć opony o szerokości do 5 cali, więc nie ma przygody, na którą nie wyruszysz z tą potrafiącą się dostać wszędzie maszyną.
Kompatybilność ze wszystkimi rodzajami kół

Wszechstronność to klucz. Farley może teraz jeździć na sprawnych terenowo kołach 26 x 5 cali lub na szybkich kołach 27,5 x 4 cali, więc możesz dostosować go do rodzaju przygody.
Bezdętkowa konstrukcja koła Bontrager

Pożegnaj raz na zawsze dodatkowy ciężar dętek i przywitaj niższe ciśnienie oraz lepszą przyczepność. System TLR Bontragera dostępny jest z wybranymi modelami i ułatwia przejście na zapewniający pewne prowadzenie na szlaku system bezdętkowy.

NOWY licznik rowerowy — rywalizacja, łączność i nawigacja

Rywalizacja z pomocą funkcji śledzenia odcinków aplikacji Garmin Connect™
Garmin Cycle Map — nawigacja na drodze i w terenie, punkty szczególne (POI)
Wprowadzanie dystansu i wybór maksymalnie 3 opcji trasy powrotnej
Natychmiastowe przesyłanie danych do aplikacji Garmin Connect™ Mobile w celu ich analizy i udostępnienia
Funkcje online i łączność ze smartfonem¹: powiadomienia o połączeniach przychodzących, wiadomościach i SMS², śledzenie na żywo, wysyłanie/odbieranie tras, udostępnianie w serwisach społecznościowych oraz informacje o pogodzie

Urządzenie Edge 1000 umożliwia łatwą poprawę własnych wyników oraz porównywanie ich z wynikami innych osób. Dzięki funkcjom śledzenia odcinków aplikacji Garmin Connect każda przejażdżka może zmienić się w wyścig. Urządzenie Edge pozwala na wyświetlanie wyników i rankingów w czasie rzeczywistym oraz powiadamianie o rozpoczęciu i ukończeniu odcinka. Funkcja śledzenia odcinków zwiększa motywację i wspomaga nieustanną poprawę wyników.
Droga jest Twoja

Urządzenie Edge 1000 oferuje nie tylko funkcje łączności i rywalizacji — to również zaawansowany system nawigacyjny, opracowany specjalnie na potrzeby rowerzystów. Fabrycznie załadowana aplikacja Garmin Cycle Map zawiera treści z serwisu OSM (Open Street Map) z możliwością wyznaczania tras drogowych i rowerowych oraz wyszukiwarkę ulic i punktów szczególnych (POI). Dane map przechowywane są w pamięci urządzenia Edge, dzięki czemu dostęp do nawigacji i informacji o wynikach nie jest uzależniony od zasięgu sieci komórkowej. Aktualizacje map udostępniane są bezpłatnie.

Wiesz dokąd zmierzasz

Funkcja planowania trasy powrotnej ułatwia zwiedzanie oraz zbaczanie z dróg. Wystarczy wprowadzić planowany dystans podróży, a urządzenie Edge 1000 obliczy maksymalnie 3 trasy dostosowane do podróży rowerem. Przed dokonaniem wyboru możliwe jest również zapoznanie się z profilami wysokości tras. Edge 1000 oferuje także nowe funkcje planowania tras, umożliwiające tworzenie ich bezpośrednio na urządzeniu z wykorzystaniem mapy, punktów szczególnych (POI) i odcinków pobranych z serwisu Garmin Connect. Podczas korzystania z tej funkcji możliwe jest również przejrzenie profili wysokości przed rozpoczęciem podróży. Po zboczeniu z trasy lub w przypadku chęci wcześniejszego zakończenia podróży urządzenie Edge może wskazać drogę powrotną do punktu rozpoczęcia (lub obliczyć najszybszą trasę na nowo) i poprowadzić użytkownika, zapewniając szczegółowe wskazówki.
Wszystko w zasięgu ręki
At Your Finger Tips

Urządzenie Edge 1000 jest wyposażone w kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 3 cali, działający w dwóch położeniach. Wbudowany czujnik światła automatycznie dostosowuje jasność ekranu do zmieniających się warunków oświetlenia w celu poprawy widoczności. W przeciwieństwie do smartfonów, ekran urządzenia jest przystosowany do obsługi w rękawicach oraz do pracy w deszczu³. Funkcje dostosowywania stron treningu umożliwiają wybór maksymalnie 10 pól danych oraz korzystanie z profili aktywności, ułatwiających zmianę wykonywanych czynności (np. jazdy po drogach, jazdy po górach i jazdy rekreacyjnej).
Zaawansowana analiza wydajności

Urządzenie Edge 1000 jest zgodne z czujnikami ANT+®, w tym czujnikami prędkości, rytmu i tętna, a także ze zgodnymi wagami wyposażonymi w funkcję ANT+. To pierwszy licznik rowerowy firmy Garmin oferujący możliwość integracji z elektronicznym systemem zmiany przełożeń Shimano Di24 w celu wyświetlania na ekranie bieżącego przełożenia. Licznik Edge 1000 jest także zgodny z miernikami mocy ANT+, w tym z urządzeniem Vector® — naszym unikalnym miernikiem montowanym na pedale, odczytującym całkowitą moc, balans mocy (lewa/prawa strona) oraz rytm. Fabrycznie załadowana funkcja treningowa urządzenia Edge 1000, działająca w oparciu o odczyt mocy, umożliwia obliczenie wskaźnika Functional Threshold Power (FTP) i ustawienie na jego podstawie wybranych stref treningowych. Urządzenie Edge 1000 oferuje funkcję kalendarza treningów oraz zgodność z zaawansowanymi treningami, możliwymi do opracowania, zaplanowania i przesłania do urządzenia z poziomu serwisu Garmin Connect.

Łączność ze smartfonem

Po sparowaniu ze smartfonem i aplikacją Garmin Connect™ Mobile urządzenie Edge 1000 zapewnia dostęp do szeregu funkcji online, takich jak śledzenie na żywo, powiadomienia o połączeniach przychodzących, wiadomościach e-mail i SMS, udostępnianie w serwisach społecznościowych, informacje o pogodzie, bezprzewodowe przesyłanie oraz wysyłanie/odbieranie tras i odcinków. Po zakończeniu przejażdżki dane mogą być automatycznie wysyłane do serwisu Garmin Connect za pośrednictwem połączenia Bluetooth® lub Wi-Fi®. Funkcja ta pozwala pozostać w stałym kontakcie i błyskawicznie udostępniać szczegółowe dane na temat jazdy znajomym, rodzinie i kontaktom z serwisów społecznościowych. Funkcja LiveTrack umożliwia rodzinie i znajomym śledzenie wyścigów i treningów w czasie rzeczywistym. Pozwala też zapraszać inne osoby za pośrednictwem poczty e-mail i serwisów społecznościowych do śledzenia Twoich postępów na specjalnej stronie w serwisie Garmin Connect. Osoby, które otrzymają od Ciebie zaproszenie pocztą e-mail, mogą kliknąć łącze, które przeniesie je na stronę wyświetlającą Twoje statystyki i lokalizację na mapie.

Przeżyj jazdę jeszcze raz

Kamera sportowa VIRB XE z akumulatorem umożliwiającym nawet 2-godzinne nagrywanie w rozdzielczości 1080p (60 kl./s) i funkcją stabilizacji obrazu
G-Metrix™ na bieżąco śledzi Twoje ruchy i wyświetla informacje o nich na zaawansowanych licznikach, wykresach oraz na inne sposoby
Tętno, rytm, moc, prędkość i inne parametry rejestrowane przez czujniki ANT+® — wszystko dzięki zgodnym urządzeniom Garmin¹
Zawiera uchwyty rowerowe i kartę pamięci microSD™ o pojemności 16 GB
Obsługuj kamerę bezpośrednio z poziomu zgodnych urządzeń Edge® dzięki funkcji ANT+

Stworzony dla rowerzystów

Zestaw rowerowy VIRB XE zawiera wszystko, czego potrzebujesz, by Twoje przygody same się opowiadały, a relacja była jeszcze ciekawsza. VIRB XE to jedyna kamera sportowa HD z czujnikami G-Metrix. Dzięki temu może nie tylko rejestrować obraz w wysokiej rozdzielczości, lecz także nakładać szczegółowe dane G-Metrix na materiał filmowy w celu prezentowania prędkości, odległości i intensywności jazdy. Wytrzymała, kompaktowa kamera, która sprawdzi się podczas każdej jazdy i w każdych warunkach. Wodoodporność do głębokości 50 metrów bez dodatkowej obudowy do nurkowania sprawia, że można rejestrować dźwięk bez obaw o stan kamery. Zestaw rowerowy VIRB XE zawiera także wielofunkcyjny uchwyt, uchwyt na kask z otworami wentylacyjnymi, uchwyty na rury oraz kartę pamięci microSD o pojemności 16 GB.
W zestawie wielofunkcyjny uchwyt rowerowy

Ten wielofunkcyjny uchwyt rowerowy umożliwia jednoczesne wpięcie do niego zarówno kamery, jak i (opcjonalnie) kompatybilnego urządzenia Edge, redukując całkowite obciążenie roweru oraz zapewniając prosty i trwały montaż urządzeń na kierownicy. Uchwyt ma wysięgnik pozwalający umiejscowić komputer rowerowy na linii wzroku (urządzenie Edge mocowane jest do górnej części, a kamera VIRB XE do dolnej części uchwytu), co umożliwia wygodny podgląd danych i bezpieczniejsze użytkowanie. Obsługuj VIRB XE bezpośrednio z poziomu zgodnych urządzeń Edge za pomocą funkcji ANT+.
Filmy i zdjęcia w wysokiej rozdzielczości

Nagrywaj każdą jazdę na rowerze w rozdzielczości Full HD 1080p i z prędkością 60 kl./s szerokokątnym obiektywem o wysokiej jakości. Opracowana z myślą o bardzo trudnych warunkach pracy kamera VIRB XE zapewnia żyroskopową stabilizację obrazu i atrakcyjne, wyraźne 12-megapikselowe zdjęcia, rejestrowane z szybkością nawet 30 klatek na sekundę.
Technologia G-Metrix

Naprawdę zjeżdżałeś z prędkością 60 km/h? Dzięki G-Metrix możesz to teraz udowodnić znajomym, prezentując na zarejestrowanym filmie szczegółowe dane, takie jak prędkość, dystans czy przeciążenie.
Aplikacja VIRB Mobile i oprogramowanie do edycji filmów

Podłącz jedną lub kilka kamer VIRB XE do aplikacji Garmin VIRB® Mobile w smartfonie lub tablecie. Następnie możesz konfigurować ujęcia dzięki podglądowi na żywo, sterować kilkoma kamerami i wyświetlać rejestrowany przez nie obraz, odtwarzać i edytować nagrany materiał, nakładać dane G-Metrix oraz umieszczać i udostępniać filmy w Internecie — wszystko bez konieczności używania komputera. Ponadto nasze bezpłatne oprogramowanie VIRB® Edit umożliwia edycję materiału, dodawanie ścieżki dźwiękowej, przełączanie między obrazem z poszczególnych kamer i regulację liczników G-Metrix, a także bieżące, automatyczne aktualizowanie oprogramowania kamery.

Aktualności
Trek Fuel EX 5 model 2021

Trek Fuel EX 5 model 2021

Czytaj więcej

Trek E-Caliber 9.8

Trek E-Caliber 9.8

Czytaj więcej

Trek Madone SL 7 eTap AXS

Trek Madone SL 7 eTap AXS

Czytaj więcej

Kurtka Zimowa ASSOS EQUIPE RS JOHDAH

Kurtka Zimowa ASSOS EQUIPE RS JOHDAH

Czytaj więcej

E-Caliber 9.9 XTR 2021

E-Caliber 9.9 XTR 2021

Czytaj więcej

Raków Częstochowa z Fabrykarowerów.com

Raków Częstochowa z Fabrykarowerów.com

Czytaj więcej