Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Rękawiczki ASSOS RS Aero FF

05/04/2021

Rękawiczki ASSOS RS Aero FF

RĘKAWICE RS AERO FF

Niezwykle lekka ochrona palców w ciepłych warunkach, zaprojektowana z anatomicznym dopasowaniem o niewielkiej objętości.

OPIS

Dotykowe sprzężenie zwrotne, lekka ochrona i ogólny komfort były głównymi punktami zainteresowania rękawic Equipe RS Aero FF, z których każdy został uwzględniony poprzez staranny rozwój materiału tekstylnego i wzornictwo. Opływowa sylwetka „bez zmarszczek” jest zasługą siedmiu pojedynczych paneli, które zostały przycięte w celu uzyskania zakrzywionego kształtu 3D, naśladującego skomplikowaną anatomiczną strukturę ludzkiej dłoni, która chwyta kierownice.

Z tyłu dłoni nałożyliśmy Breezer Tex, ultralekką tkaninę o strukturze przypominającej siateczkę, która zapewnia oddychalność i zapewnia ultramiękkie odczucie. Strategicznie rozmieszczone nakładki na dłoni, owinięte perforowaną syntetyczną skórą, zapewniają lekkie wsparcie i ochronę, nie blokując niezbędnego sprzężenia zwrotnego z kierownicy. Powstałe rękawice tworzą ledwo dostępną warstwę, wolną od nieporęcznych łączników i tkanin, zapewniającą gładkie dopasowanie przy niewielkiej objętości.