Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Rower górski jak marzenie

02/08/2020

Rower górski jak marzenie

Project One to indywidualny program rowerowy, który odmienił sposób patrzenia i kupowania wysokiej klasy rowerów – co roku odświeżamy program o nowe schematy kolorystyczne, ofertę specyfikacji i wiele innych. Tego roku wprowadzamy odświeżenie Project One wspólnie z nowym Madone z trzema nowymi schematami ICON:

Amplified Alchemy

Na przecięciu nauki i magii kryje się Amplified Alchemy. Prawdziwie magiczne połączenie metalicznego niebieskiego, głębokich fioletów i czarujących czerni—każdy, kto zostanie z tyłu będzie się zastanawiał czy to czary.

Sweet Gold Leaf

Sweet Gold Leaf dodaje Twojemu rowerowi nieziemskiego szyku dzięki przykuwającym uwagę logom z płatków złota i nieprzeniknionemu czarnemu tłu z migoczącymi drobinkami złota.

Holographic Diamond Flake

Holographic Diamond Flake czyni z każdego kilometra wyjątkowy moment, a to dzięki pobłyskującym drobinkom diamentów na tle wyrazistej czerni. Gdyby kiedykolwiek miała się zdarzyć okazja, by założyć do jazdy cylinder, to właśnie na tym rowerze.

Wprowadzamy również dwa całkowicie nowe, wyjątkowe schematy projektowe do zastosowania przez klientów:
Artist Abstract

Gdy projektant graficzny produktów firmy Trek, Gregory Thorne, przystąpił do pracy nad serią Abstract, postanowił zbadać inny sposób nanoszenia lakieru na rower, malując fizycznie dzieło sztuki, fotografując ukończone płótno i nakładając je na szablon naklejek firmy Trek. Efektem tego było połączenie naturalnych pociągnięć pędzla, linii i odprysków farby zupełnie niespotykanego w tradycyjnym procesie malowania ram.

Kolory, które wybrał Thorne, miały być odważne i rzucać się natychmiast w oczy – lub, jak powiedział, „krzyczeć neonowym techno punkiem”.
Palmarès

Micah Moran sercem i ciałem jest zawodnikiem, a jako starszy projektant graficzny produktów firmy Trek, nieustannie przypomina sobie bogatą historię wyścigów firmy Trek. Dlatego kiedy zaczął tworzyć Palmarès, zaangażował się w tworzenie czegoś, co odzwierciedla historyczną przeszłość firmy Trek i wskazuje na nieograniczoną przyszłość.

Palmarès to inspirowane piką wizerunki kultowych zestawów zespołowych i koszulki mistrzów z bogatej historii sponsoringu i zwycięstw wyścigowych firmy Trek. Każda koszulka w tym projekcie została zdobyta i noszona przez kogoś, kto jeździł na Treku, od gwiazd i pasków Katie Compton po kultową koszulkę RadioShack i pożądaną koszulkę maillot jaune z Tour de France. W istocie tradycyjnego rzemiosła ten schemat reprezentuje dziedzictwo wyścigów i społeczność połączoną miłością do jazdy na rowerze.

Wprowadzamy również wzór dostępny tylko dla rowerów górskich:

Splatter Fade

Splatter Fade wprowadza kojarzący się ze współczesnością i najnowszą technologią projekt do klasycznego stylu powrotu do przeszłości. Od krzykliwego i specyficznego neonu do nierzucającego się w oczy i pełnego klasy neutralnego wyglądu, Splatter Fade będzie pasował do każdego gustu.
Nowa specyfikacja

Dla rowerów Project One dostępne są dodatkowe najwyższej klasy specyfikacje. Sprawdź ściągę Project One, aby poznać nowe opcje lub włącz konfigurator, aby je sprawdzić!

***** Pytania prosimy kierować wyłącznie u nas na miejscu, mailem lub telefonicznie w godzinach naszej pracy.
_____________________
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00-19:00
sobota 10:00-15:00

Sklep: 536406462
Serwis.: 505700393
Bike Fitting: 609225353

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com

www.fabrykarowerow.com

Strona główna


Fabrykarowerow.com
www.instagram.com/fabrykarowerow_com

PEŁNA NAZWA FIRMY:

Fabrykarowerow.com Wojciech Kluk
42-218 Częstochowa
ul. Słonimskiego 4

NIP: 9491731751
IDS: 243617991

Aktualności
Dobór rozmiaru roweru

Dobór rozmiaru roweru

Czytaj więcej

Adam Probosz odzwiedził fabrykarowerów.com

Adam Probosz odzwiedził fabrykarowerów.com

Czytaj więcej

Okulary RUDY PROJECT TRALYX

Okulary RUDY PROJECT TRALYX

Czytaj więcej

Trek Marlin 6

Trek Marlin 6

Czytaj więcej

Trek Marlin 6

Trek Marlin 6

Czytaj więcej

Trek Marlin 5 damski

Trek Marlin 5 damski

Czytaj więcej