Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Rower Trek dla każdej kobiety w fabrykarowerów.com / uniwersalny rower damski

11/03/2016

Rower Trek dla każdej kobiety w fabrykarowerów.com / uniwersalny rower damski

Rower Trek dla każdej kobiety w fabrykarowerów.com / uniwersalny rower damski

Rowery miejskie Rowery hybrydowe Neko damski / od 1999 zł

Neko damski
Zobacz wszystkie

Jedź tam, gdzie zaprowadzi cię fantazja

Neko to idealne połączenie: po części wyrafinowany rower miejski dla kobiet, po części żądny przygód rower terenowy, z szybkimi kołami 700c, solidnym zawieszeniem i lekką, mocną ramą, a ponadto z inteligentną ramą kompatybilną z DuoTrap do śledzenia Twojej sprawności.

Dlaczego wybierać między szosą i szlakiem? Neko jest gotowy na przygody na szosie i poza nią, gotowy służyć ci cały tydzień i zabrać Cię na weekend i z powrotem, wszystko to wygodnie, pewnie i w wielkim stylu.
Doskonale dopasowana rama

Niezwykle zwinna damska rama oferuje pewną jazdę dzięki najmniejszej w swojej klasie wysokości przekroku, czyli odległości górnej rury ramy od podłoża. Lekka i trwała. Żadnych kompromisów.
Komfort i kontrola

Zwarta geometria, pewne hamowanie w każdych warunkach, przełożenia przystosowane do każdego terenu oraz elementy przygotowane do jazdy terenowej zapewniają wygodną jazdę pod kontrolą niezależnie od panujących warunków.
Nieograniczona wszechstronność

Rowery Dual Sport radzą sobie równie łatwo na ulicach miast, jak i podczas jazdy po szlakach. Załóż bagażniki i błotniki w celu uzyskania wyjątkowej użyteczności i odporności na wszelkie warunki atmosferyczne.
Platforma WSD

Rowery Trek Women’s Specific Design, czyli opracowane specjalnie dla kobiet, zostały wykonane tak, aby zapewnić ci wszystko, czego potrzebujesz: wygodne dopasowanie, pewną jazdę, bezkompromisowe osiągi.