Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Rower Trek FX fitnes dla kobiet i mężczyzn

26/06/2017

Rower Trek FX fitnes dla kobiet i mężczyzn

To nasza najpopularniejsza kategoria rowerów i jest to uzasadnione. Rowery rekreacyjne to najbardziej wszechstronne i utalentowane maszyny. Maszyna do ćwiczeń, rower do dojazdów do pracy, miejski wojownik… wszystko to robią dobrze. Są najpewniejszą odpowiedzią na pytanie: Jaki rower będzie dla mnie najlepszy?””
Nowe modele FX na rok 2018!

Nowe modele FX Sport

Trek całkowicie zmienił rodzinę modeli FX Sport w skład której wchodzą FX Sport 4, 5, oraz 6. Wszystkie trzy rowery zbudowane są na nowej, lekkiej ramie z Alpha Aluminium Serii 200, i wyposażone są w hamulce tarczowe, oraz sztywną oś tylnego koła. Modele FX S 5 oraz 6 zbudowane są na nowej, lekkiej ramie wykonanej z włókna węglowego OCLV Carbon Serii 400, i wyposażone są w tylny IsoSpeed, sztywne osie przedniego oraz tylnego koła, hamulce tarczowe typu flat mount i oferują możliwość montażu czujnika DuoTrap S. Nowe ramy to nowa geometria Sport, zaprojektowana tak, aby rowerzysta przyjmował bardziej aerodynamiczną pozycje na rowerze – pozycja ta jest o wiele szybsza niż ta na modelach FX 1/2/3 a jednocześnie zachowuje ten sam poziom komfortu, tak ważny dla większości użytkowników tego typu rowerów. Modele FX S 4 oraz FX S 5 są dostępne w wersjach dla kobiet, z unikalnymi kolorami oraz punktami styku zaprojektowanymi z myslą o płci pięknej.

U podstaw dobrego roweru, leży dobra rama
Wszystkie modele za wyjątkiem podstawowej wersji FX są zbudowane na ramie skonstruowanej z Alpha Gold Aluminium, ramy która sprawiła, iż model FX 3 stał się wyznacznikiem trendu w tej kategorii rowerów. FX 2 wyposażony jest w nowy, aluminiowy widelec oraz nowe obręcze Bontragera – szersze, dla zapewnienia większego komfortu i kontroli. Wszystkie modele FX są kompatybilne z DuoTrap S więc rowerzyści mogą łatwo śledzić swoje poczynania na smartphonie czy na liczniku. Modele FX 2 oraz 3 są dostępne w wersjach dla kobiet, z unikalnymi koralami oraz punktami styku zaprojektowanymi z myślą o płci pięknej.

Hamulce tarczowe dla wszystkich
Do nowości na rok 2018 należy również fakt, iż popularne modele FX 2 oraz FX 3 są teraz dostępne z ocją pod hamulce tarczowe.

Wybierz swój kolor i akcesoria
Rodzina rowerów FX oferuje nowe kolory na rok 2018. Dodatkowo, wszystkie modele FX mają mocowania błotników, świateł, liczników rowerowych czy smartphonów. Duotrap S oraz technologie Bluetooth czy ANT+ komunikują się bezpośrednio z telefonem czy licznikiem, z mocowaniem Blendr, które jest łatwe w montażu. Ta technologia, jest dostępna tylko w Treku. Wszystkie elementy Blendr są wysyłane wraz z rowerem. Możesz je również zamówić osobno na Dexterze. Akcesoria kompatybilne z Blendr dla modeli FX są następujące:

Bontrager Insta-Mount mocowanie dla smartphona
Wszystkie światła Bontrager Ion
Wszystkie liczniki Bontrager Trip (wszystkie pasują do mocowania Blendr, tylko Trip 300 współpracuje z DuoTrap S)