Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Siodełko rowerowe Bontrager

07/06/2021

Siodełko rowerowe Bontrager

Bontrager Verse Pro

Cena: 899,00 zł

Bardzo lekkie, wydajne siodełko ze wzmocnioną skorupą z włókna węglowego i pełnym wycięciem zapewniającym ukierunkowane wsparcie i odciążenie tkanek miękkich dla użytkowników obu płci i wszystkich dyscyplin.

Kolor/Czarny

Do rowerów górskich, szosowych, dla mężczyzn, dla kobiet

Nasze najbardziej wszechstronne siodełko wyczynowe zapewni ci mocną pozycję dla szybkości i kontroli na każdej nawierzchni. Siodełko Verse Pro jest zbudowane na ultra lekkich prowadnicach z włókna węglowego o powiększonej średnicy, posiada wzmocnioną skorupę z włókna węglowego oraz konstrukcję inForm z pełnym wycięciem dzięki czemu zapewnia maksimum komfortu i wydajności. Dodatkowo jest wyposażone w tylne mocowanie Blendr dla światła tylnego Flare.

Szczegóły produktu

  1. Konstrukcja siodełka wspiera rowerzystów obojga płci w wyczynowej pozycji podczas jazdy na rowerach szosowych i górskich
  2. Pełne wycięcie siodełka minimalizuje ucisk tkanki miękkiej dla zapewnienia długotrwałego komfortu i wydajności
  3. Prowadnice z włókna węglowego o zwiększonej średnicy dla zapewnienia lekkości i wytrzymałości (wymagane są specjalne klamry na sztycę podsiodłową)
  4. Lekka skorupa wzmacniana włóknem węglowym zapewnia idealny kompromis między masą, wytrzymałością i zgodnością z przepisami
  5. Rożne szerokości i wydłużony obszar zaciskania prowadnicy zapewniają więcej opcji dopasowania
  6. Siodełka inForm oparte są na wynikach najnowszych badań biomechanicznych, prowadzonych z myślą o maksymalnej wydajności i komforcie kolarzy
  7. Dostępne uchwyty do mocowania akcesoriów Blendr ułatwiają montaż światła tylnego

Cechy

Najlepsze pod względem uniwersalności

Verse jest naszym najbardziej wszechstronnym siodełkiem w historii. Charakteryzuje się pełnym wycięciem z lekką, trwałą konstrukcją odpowiednią dla wyczynowych rowerzystów obu płci i wszystkich dyscyplin.

Wygoda dla każdego rowerzysty

Siodełko Verse zostało zaprojektowane i przetestowane pod kątem szerokiej gamy użytkowników o dowolnym typie ciała i dla obu płci i jest dostępne w wielu rozmiarach, aby zapewnić najlepsze indywidualne dopasowanie.

Rowery górskie, szosowe, crossowe, gravelowe

Siodełko Verse stawia Cię w pozycji do jazdy wyczynowej, która jest odpowiednia na każdy teren. Lekka, trwała konstrukcja oferuje ukierunkowane podparcie i odciążenie dla komfortu i mocy na drodze i w terenie.

Wycięcie na całej długości

Wycięcie na całej długości zapewnia ukierunkowane oparcie dla struktury kostnej rowerzysty, jednocześnie odciążając obszary tkanki miękkiej.

Dłuższe szyny

Siodełko Verse zostało zbudowane z dłuższymi szynami, które mają zwiększoną powierzchnię mocowania, co zapewnia możliwość niestandardowego dopasowania.

Integracja z Blendr

Łatwy montaż mocowania oświetlenia tylnego Flare firmy Bontrager za pomocą uchwytu do akcesoriów Blendr (sprzedawane oddzielnie).

Aktualności
Trek Marlin 4 2022.

Trek Marlin 4 2022.

Czytaj więcej

Oświetlenie Bontrager.

Oświetlenie Bontrager.

Czytaj więcej

Złote Zęby 2021.

Złote Zęby 2021.

Czytaj więcej

Tour de NOWA Fabykarowerów.com.

Tour de NOWA Fabykarowerów.com.

Czytaj więcej

Wieczorny Czwartek.

Wieczorny Czwartek.

Czytaj więcej

Nowe koła BONTRAGER RSL model 2022 już dostępne.

Nowe koła BONTRAGER RSL model 2022 już dostępne.

Czytaj więcej