Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Sklep rowerowy Częstochowa

17/03/2020

Sklep rowerowy Częstochowa

“Fabrykarowerów.com Wojciech Kluk

29 listopada 2014 roku otworzyłem sklep i serwis fabrykarowerów.com

Wcześniej przeszedłem praktycznie wszystkie szczeble w branży rewerowej od osoby składającej rowery na zapleczu ( dosłownie ), mechanika, sprzedawcy, telemarketera w hurtowni rewolwerowej, produkt menagera znanych marek, sales managera, a ostania moja przygoda w imporcie rowerowym było stanowisko general managera na Polskę. W międzyczasie współpracowałem z ponad 500 sklepami w Polsce, z ponad 30 producentami części rowerowych znanym światowych marek, poznałem fantastycznych ludzi od których się dużo nauczyłem. Uczestniczyłem w największych imprezach kolarskich w Polsce i na Świecie takich jak Tour de France, Giro de Italia, Vuelta a Espania, Tour de Pologne, Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Polski. W trakcie pracy miałem do czynienia z kolarzami zawodowymi, poznałem profesjonalne zaplecze kolarskie w grupach kolarskich zawodowych i amatorskich.

Jedną z wielu wspaniałych ludzi z jaką miałem zaszczyt współpracować był św. pamięci Marek Galiński… Otwierając sklep miałem wyznaczone cele i z determinację chciałem współpracować z markami które są dostępne w fabrykarowerów.com jak Trek & Diamant, Bontrager, Shimano, CeramcSpeed, SpeedPlay, Garmin, Wahoo, Camelbak, Rudy Project, NamedSport, SRAM Z premedytacją otworzyłem sklep monobredowy – z jedną marką Trek & Diamant.

Marzyłem o tej marce bo wiedziałem jaki ma potencjał i co znaczy w branży!
Ale nie udało mi się stworzyć zwykłego sklepu rowerowego. Dlatego nie kupisz u nas zwykłego roweru. W sprzedaży mamy tylko nadzwyczajne i prawdziwe rakiety. Wyszła mi FabrykaRowerów, bo jesteśmy wariatami i doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. FabrykęRowerów tworzą ludzie ! Jak każde wspaniałe miejsce ludzie, bez mojego teamu nie było by FabrykiRowerów w tej klasie!

Przy czym jesteśmy prawdziwymi fanami roweru, dlatego z własnego doświadczenia, dobrze wiemy też, jakiej „rakietki” potrzeba dla dzieciaka i na jakim krążowniku najlepiej poczuje się prawdziwa dama w letniej kreacji oraz dżentelmen w tweedzie.

Ale uważaj! Po pierwsze jesteśmy jeszcze gorsi od tego sprzedawcy z dowcipu który facetowi wysłanemu po podpaski sprzedał jeszcze ponton, sprzęt wędkarski, lodówkę turystyczną i przyczepkę do holowania „no bo, co pan będzie w weekend robił?” Po drugie, w ofercie nie mamy żadnych pontonów, a już tym bardziej nie zmuszamy do kupowania rowerów. Po prostu, u nas klienci sami zarażają się rowerowo-kolarską pasją od naszych gości – regularnie na treningi i kawę umawiają się tu zawodowcy, guru i znawcy. Można dowiedzieć
się wielu ciekawych rzeczy z pierwszej ręki i bezwiednie wsiąknąć w ten światek.

Jesteśmy fanatykami od stóp do głów, nawet skarpetki sprzedajemy szalone i tylko takie w których można najszybciej jeździć. Ale jeżeli naprawdę odważysz się u nas zawitać pamiętaj, że nie tylko dobierzemy ci rower i skonfigurujemy go tak żeby wszystkim oko zbielało. My ten rower do ciebie dopasujemy tak jak krawiec miarowy z Bytomia. Najpierw dokładnie sprawdzimy jaki „krój” będzie dla ciebie najlepszy. Bo na miejscu mamy fizjoterapeutę – po studiach, a nie po kursach które dodatkowo odbywa cyklicznie. Na co dzień współpracuje z zawodowcami i pisze do gazet, więc jeśli umówisz się z nim na sesję, wyciśnie z ciebie każdy wat z którego istnienia nawet nie zdajesz sobie sprawy. Nasi mechanicy to też nieźli kosmici ale doskonale rozumieją język fizjoterapeutyczny i potrafią przełożyć go na mechanikę lotów międzykontynentalnych. Jak w studiu odsłuchowym dobiorą kable do mocy twoich czworogłowych wzmacniaczy i tak usytuują końcówki mocy że nie tylko w najbliższej okolicy będzie o tobie głośno.

Chcesz sprawdzić czy nie przesadzam? Przyjedź do Częstochowy. Traktuje to miejsce jak swoje kolejne dziecko…
z poważaniem Wojtek Kluk”
NOWA SIEDZIBA — ul. SŁONIMSKIEGO 4 — 42-200 CZĘSTOCHOWA

Aktualności
Trek Fuel EX 8 XT 2022

Trek Fuel EX 8 XT 2022

Czytaj więcej

Jak jeździć w grupie

Jak jeździć w grupie

Czytaj więcej

2022 Madone SLR 6 eTap Rival

2022 Madone SLR 6 eTap Rival

Czytaj więcej

KAMPANIA BEZ DATY WAŻNOŚCI

KAMPANIA BEZ DATY WAŻNOŚCI

Czytaj więcej

Trek E-Caliber 9.6

Trek E-Caliber 9.6

Czytaj więcej

Wahoo Speedplay

Wahoo Speedplay

Czytaj więcej