Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Sztyce regulowane Bontrager juz w fabrykaroweow.com

21/09/2016

Sztyce regulowane Bontrager juz w fabrykaroweow.com


Sztyce regulowane to doskonały wynalazek, dopóki działają. To dlatego stworzyliśmy sztycę Drop Line, na której możesz naprawdę polegać. Od montażu do użycia, żadna inna regulowana sztyca nie da sobie rady w warunkach realnej jazdy tak dobrze, jak nasza. Instalacja linki jest bardzo prosta, zatem przenoszenie sztycy z roweru do roweru jest tak samo łatwe, jak w przypadku sztycy bez regulacji.

Główne cechyZdalne sterowanie za pomocą linki poprowadzonej do ergonomicznej dźwigni pod kierownicąSprężyna powietrzna i hydrauliczny mechanizm blokowania zapewniają łącznie bezstopniową regulację w zakresie roboczymUformowany korpus zapobiega obracaniu, gwarantując stabilną jazdęJarzmo z 2 śrubami z mikroregulacją umożliwia łatwe ustawienie pochylenia siodełkaWewnętrzne prowadzenie linki zabezpiecza pancerz i izoluje go od obracającego się kołaZestaw obejmuje linkę, pancerz i 1 dźwignię zdalnego sterowania do montażu pod kierownicąUniwersalna dźwignia na kierownicę Drop Line jest sprzedawana oddzielnieRama musi umożliwiać wewnętrzne prowadzenie linki do sztycy podsiodłowej

CECHY

PO PROSTU DZIAŁA

Sztyca podsiodłowa Drop Line robi dokładnie to, co trzeba, więc chowa się na zjazdach i wysuwa kiedy tylko zechcesz. Po prostu działa.

PROSTSZY MONTAŻ I DEMONTAŻ

Dzięki zmianie prowadzenia kabla i mocowaniu go przy manetce, montaż, demontaż, a nawet przekładanie z roweru na rower są prostsze.

SZYBKA I WYGODNA KONTROLA

Montowana pod kierownicą dźwignia umożliwia łatwą obsługę z intuicyjnego miejsca pod kierownicą.

MOŻLIWOŚĆ REGULACJISprężyna powietrzna i hydrauliczny mechanizm blokowania zapewniają razem bezstopniową regulację w zakresie roboczym.

STABILNOŚĆSpecjalnie uformowana wewnątrz konstrukcja zapobiega rotacji lub niestabilności, zapewniając pewne i nieruchome siodełko.

OPCJERozmiar dopasowany do każdego stylu jazdy – dostępne wersje 100 mm, 125 mm i 150 mm.

Dostępne w fabrykarowerow.com
Cena 1299 zl