Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Team Verva Activjet z nowym sponsorem i w nowych barwach

14/01/2016

Team Verva Activjet z nowym sponsorem i w nowych barwach

Team Verva Activjet z nowym sponsorem i w nowych barwach

Znany do tej pory z nazwy Activjet od sezony 2016 pozyskał nowego sponsora firmę Verva z grupy Orlen Paliwa i z III-ciej dywizji wszedł do II-giej.
Co to oznacza?
Poszerzenie składu, możliwość w startu w każdym wyścigu kolarskim, a co za tym idzie podniesienie poziomu.
My jako Fabrykarowerów.com współpracujemy z zawodnikami z tego Teamu Kamilem Gradkiem i Pawłem Bernasem Reprezentantami Polski.
Team Verva Activjjet będzie kolejny sezon używał rowerów Trek, części i akcesoriów Bontrager jak również kasków, butów czy skarpet Bontrager – dostępnych w fabrykarowerów.com

KILKA ZDAŃ O menager Team Verva Activjet:

Piotr Bieliński
Team manager

Sportowiec z zamiłowania; prezes i współtwórca ACTION S.A. – jednego z największych polskich dystrybutorów i producentów sprzętu IT, właściciela marki ActiveJet będącej liderem na rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Zanim zajął się prowadzeniem firmy, swoje życie poświęcał lekkoatletyce. Sportowy duch walki pozwolił mu zrozumieć zasady rządzące biznesem, które przyczyniają się do zawodowych sukcesów. Ze względu na swoją pasję, aktywnie uczestniczy w promocji polskiego sportu. Dzięki jego decyzjom, prócz sponsoringu eventów lokalnych, w latach 2011-2013 Action S.A. była głównym sponsorem Legii Warszawa i stanowiła podporę drużyny przy okazji zdobywania kolejnego Mistrzostwa Polski. Jedna z najważniejszych spółek na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych już od ponad 10 lat wspiera także polskich kolarzy. Ukoronowaniem działań na tym polu było powołanie w 2014 r. własnej zawodowej grupy kolarskiej ActiveJet Team, która dziś startuje w najważniejszych wyścigach Europy. Piotr Bieliński prócz finansowego wsparcia dla teamu, chętnie uczestniczy w treningach, dając popis swojej kondycji i sportowego zacięcia.