Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Testy Trek Remedy 9.9

05/10/2016

Testy Trek Remedy 9.9

Na naszym profilu facebook pokazaliśmy kilka fot z naszych najnowszych testów Trek Remedy 9.9

TO ZABAWNE, GÓRA WYGLĄDA TERAZ NA ZNACZNIE MNIEJSZĄ

Remedy to rower dla miłośników kolarstwa górskiego. Zmierz się z najtrudniejszym terenem i podbij każdy szlak z rowerem full suspension, który zbiera komplet punktów za sprawność.

Chcesz jeździć ostrzej? Chcesz większego skoku? Potrzebujesz czegoś więcej? Remedy to rower full suspension, który przeniesie Cię na następny poziom.

Sprawniejszy

Dzięki większemu skokowi (150 mm), mniej agresywnej geometrii i większej liczbie funkcji Remedy to wyjątkowo sprawne narzędzie na szlaki i enduro dla technicznych kolarzy.

Płynne, kontrolowane hamowanie

Większe rozstawy piast — 148 mm z tyłu i 110 mm z przodu — sprawiają, że koła są mocniejsze, sztywniejsze i umożliwiają założenie szerszych opon, zastosowanie krótszych widełek i dają większy wybór zębatek.

Rura dolna Straight Shot

Nowa konstrukcja ramy Straight Shot z ochroną Knock Block optymalizuje współczynnik sztywności do masy, oferując bardziej responsywną jazdę.

Modele Race Shop Limited

Osobom, które popychają siebie i swoje rowery do absolutnych granic możliwości, modele Race Shop Limited zapewniają zwiększony skok (160 mm) i najwyższej klasy komponenty enduro.

Rider Mateusz Wypych