Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Torby na rower Bontrager

19/06/2021

Torby na rower Bontrager

Nowe produkty w gamie toreb Bontrager dopełniają ofertę dla każdego rowerzysty

Coraz więcej rowerzystów korzysta ze swoich jednośladów do codziennej jazdy i potrzebują sposobu na bezpieczne przewożenie najważniejszych rzeczy. Dlatego zadbaj o odpowiednie zapasy najnowszych i najwspanialszych toreb Bontrager w swoim sklepie!

Dzięki tym nowym produktom nasza już rozległa oferta rozrasta się o nowe torby na bagażnik i sakwy dostępne w jeszcze większej liczbie wersji oraz w różnych cenach, a to oznacza, że znajdziesz właściwy produkt dla klienta, dobrany odpowiednio do jego roweru, stylu i wymagań użytkowych.

Sakwa podwójna Bontrager MIK Commuter

Ta wszechstronna podwójna sakwa pełna jest użytecznych rozwiązań i umożliwia bezpieczne zamocowanie na zgodnych bagażnikach MIK. Sakwa podwójna MIK Commuter to nasza najpojemniejsza sakwa (36,1 l) opracowana z myślą o przewozie wszystkiego co niezbędne, zarówno na krótki, jak i długi wyjazd.

Sakwa pojedyncza Bontrager Commuter

Ta wszechstronna sakwa to wersja pojedyncza Sakwy podwójnej MIK Commuter. Po zdjęciu z roweru może nawet służyć jako plecak dzięki dołączonym pasom. Dzięki 16,5 litrom pojemności zapewnia dość miejsca na bagaż niezbędny podczas całodniowej wycieczki, niezależnie od jej celu!

Sakwa podwójna Bontrager Town

Sakwa podwójna Town to prosta i niewielka sakwa z wyjątkową konstrukcją z uniwersalnym mostkiem, dzięki której możliwy jest montaż do większości bagażników, a do tego ma osłonę przeciwdeszczową na przejazdy po mieście w gorszą pogodę! Pojemność 17 litrów zapewnia mnóstwo miejsca na wszystko co najważniejsze do jazdy, a także ubrania na zmianę lub małe zakupy.

Sakwa pojedyncza Bontrager Town

Tę prostą, niewielką sakwę tak samo szybko i łatwo założysz lub zdejmiesz, a liczne kieszonki pozwalają wszystko zorganizować. Dodatkowo, ma osłonę przeciwdeszczową idealną na jazdę po mieście, gdy prognoza zapowiada opady. Dziewięć litrów pojemności sprawdzi się idealnie, gdy torba na bagażnik okaże się trochę za mała.

Torba na bagażnik MIK Commuter

To uniwersalna torba na bagażnik, którą można szybko i bezpiecznie przymocować do zgodnych bagażników MIK. Dzięki siedmiu litrom pojemności i dołączonemu paskowi na ramię sprawdza się idealnie przy przewozie mniejszych przedmiotów.