Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek 1120

19/05/2020

Trek 1120

Ostre testy przez @siergiej_sieraga_official dosiadł #trek1120 w #stodoła #fabrykarowerow_com #fabrykarowerow #skleprowerowy #serwisrowerowy #bikefitting #wypożyczalniarowerów #podróże #trip #biketrip #bontrager #ridebontrager #trek #trekbikes_pl #trekbikes #trekbike #podrozerowerowe #testy #demobike

1120 to wymarzony rower dla miłośników wypraw. Mocna terenowa rama, opony 29+, dołączony standardowo zestaw bagażników, wyposażenie gotowe na jazdę górską, chociażby napęd 1x, składają się na rower wyprawowy o nieograniczonej sprawności w terenie. Ten rower powstał do zwiedzania najbardziej ekstremalnych terenów w najdalszych zakątkach świata i świetnie sprawdza się podczas szybkich wypraw, wielodniowych i jednodniowych.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Wolność to Twoje życiowe motto, cenisz sobie niezależność i chcesz wybierać się na wielodniowe wycieczki oraz wyprawy po miejscach, gdzie z innymi rowerami po prostu nie dotrzesz. 1120 to model dla pozytywnie zakręconych i tych, którzy czują się jak w domu pod gwiazdami. Jeśli jesteś odkrywcą ostatnich niezbadanych fragmentów map, 1120 to rower odpowiedni dla Ciebie.
Użyte technologie

Inspirowana Stache rama z Alpha Platinum Aluminium z regulowanymi tylnymi hakami Stranglehold, z którymi łatwo dopasować geometrię lub zmienić rower w jednobiegowy, widelec z włókna węglowego, nasz zastrzeżony system bagażników i dołączone uchwyty na wybrane przez Ciebie 8 l wodoodporne torby, napęd 1×11 Shimano, hydrauliczne hamulce tarczowe SRAM Level T, opony 29+ i regulowana sztyca podsiodłowa Bontrager Line, dzięki której łatwo wsiąść, zsiąść i zjeżdżać z obciążeniem.
Ostatnie słowo

Jeśli szukasz prawdziwych przygód, to rower dla Ciebie. Każda część 1120 stworzona została z myślą o lepszych wyprawach i zmierzeniu się z najtrudniejszymi szlakami. Dzięki dołączonym bagażnikom, częściom dobranym pod kątem szlaków i kołom 29+ model 1120 to idealna maszyna na wyjątkowe wyprawy.
Przegląd
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Ta maszyna przekracza granice i pozwala Ci uciec przed wszystkim. Jest do tego odpowiednio wyposażona, więc możesz po prostu się spakować i jechać.
Wbudowany system bagażników i pasków pozwala założyć Twoje ulubione torby wodoodporne w rozmiarze 8 l na bagażnik tylny i dodatkowe torby z przodu dla uzyskania idealnego rozkładu obciążenia
Taka liczba rozwiązań pozwala Ci skonfigurować rower na podróże w dowolny sposób
Idealnie sprawdza się też jako rower górski—jeśli chcesz ostro pojeździć, zdejmij bagażniki, a rower popędzi tak samo sprawnie jak nasz wielokrotnie nagradzany Stache

Aktualności
Trek Marlin 7

Trek Marlin 7

Czytaj więcej

Trek Procaliber

Trek Procaliber

Czytaj więcej

Trek X-Caliber 9

Trek X-Caliber 9

Czytaj więcej

Trek Marlin 6

Trek Marlin 6

Czytaj więcej

Trek Fuel EX 7

Trek Fuel EX 7

Czytaj więcej

Trek X-Caliber 8

Trek X-Caliber 8

Czytaj więcej