Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek Domane ALR Plus 2021

10/09/2020

Trek Domane ALR Plus 2021

Dostępny w fabrykarowerów.com

Z dumą ogłaszamy nowy Domane+ ALR czerpiący z dziedzictwa najlepiej sprzedającej się szosówki Treka, czyli modelu Domane. To klasyczna, lekką szosówka ze wspomaganiem, które pomoże rowerzystom pokonać największe wzgórza, najsilniejszy wiatr, jak również szybkich znajomych, z geometrią długodystansową i pokaźnym prześwitem na opony 38 mm!

Napęd Fazua Evation

Domane+ ALR wyposażony jest w elegancki i lekki system wspomagania elektrycznego Fazua Evation, który pięknie wpisuje się w ramę. Po naciśnięciu przycisku rowerzyści mogą liczyć na kilka watów dodatkowej mocy, z którą pokonają wszystko na drodze. System ten zapewnia wspomaganie o naturalnej charakterystyce do 25 km/h, 400 W mocy chwilowej i do 104 km zasięgu, a waży tylko 4,6 kg. Domane+ ALR można również wybudzić ze stanu uśpienia bez wyjmowania akumulatora.

Stop Alpha Aluminium 300

Domane+ ALR oparty jest na lekkiej ramie ze stopu Alpha Serii 300, dzięki czemu stanowi bardziej przystępną opcję dla klientów, którzy nie czują się gotowi na włókno węglowe. To lekki, świetnie jeżdżący i prezentujący się rower, który trafi do szerszej rzeszy klientów.
Geometria Endurance

Tworząc Domane+ ALR wykorzystaliśmy geometrię długodystansową, która pozwala rowerzystom przyjąć nieznacznie bardziej wyprostowaną pozycję gwarantującą więcej komfortu podczas długich dni w siodełku.

Cena 18 499 zł brutto w tym 23% vat możliwość rat 0% lub leasing free

Domane+ ALR, to rower elektryczny z aluminiową ramą z barankiem stworzony specjalnie dla miłośników szosy szukających na drodze prawdziwych wrażeń i dodatkowej mocy. Opływowy i wydajny napęd Fazua włącza dopalacze, wtedy gdy tego potrzebujesz, na przykład podczas jazdy pod wiatr lub, gdy zamierzasz pokonać swojego kumpla – jednocześnie nie ograniczając Cię ani nie spowalniając, gdy z niego nie korzystasz.

Aktualności
Trek Marlin 6

Trek Marlin 6

Czytaj więcej

Trek Marlin 6

Trek Marlin 6

Czytaj więcej

Trek Marlin 5 damski

Trek Marlin 5 damski

Czytaj więcej

Trek Marlin 5

Trek Marlin 5

Czytaj więcej

Trek Procaliber 9.8 2021

Trek Procaliber 9.8 2021

Czytaj więcej

Wózek przerzutki CeramicSpeed 3D

Wózek przerzutki CeramicSpeed 3D

Czytaj więcej