Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek Domane najnowsze dzieło trek na szosę ale nie tylko !

31/10/2019

Trek Domane najnowsze dzieło trek na szosę ale nie tylko !

SZYBSZY NIŻ KIEDYKOLWIEK

Nowy Domane to najbardziej inteligentny, najszybszy i najbardziej wszechstronny długodystansowy rower szosowy w historii naszej firmy. Ma nową aerodynamiczną ramę, ale tę samą wygładzającą trasę technologię IsoSpeed, dzięki której można zajechać dalej i zmęczyć się mniej, a dodatkowo nowe zintegrowane rozwiązania, które czynią z niego idealny uniwersalny rower szosowy dla większości miłośników szosy.

Przeprojektowany od podstaw

Nowy Domane jest znacznie bardziej aerodynamiczny i szybszy niż poprzednie modele Domane. Formowane rury ramy i ukryte linki mogą zapewnić ci oszczędność ponad minuty na godzinę w porównaniu do zeszłorocznego Domane oraz jest zapewniony więcej niż wystarczający prześwit na szerokie opony (do 38c), które są szybsze na nierównym terenie.

Zawsze pod kontrolą

Gdziekolwiek nim jeździsz—a możesz nim jeździć praktycznie wszędzie—Domane jest płynny i stabilny. Rama posiada prześwit dla opony w rozmiarze do 38c, a każdy model jest wyposażony w hamulce tarczowe, które pozwolą ci jeździć pewnie nawet w nierównym terenie.
JEDŹ RAZEM Z DROGĄ, A NIE WALCZ Z NIĄ

Isospeed

Zachowaj siły na dłużej

Niezależnie od tego, po jakim podłożu jeździsz na Domane—drogi utwardzone, ubity szuter lub bruk z najsłynniejszych na świecie wyścigów jednodniowych—technologia IsoSpeed zapewnia gładką, stabilną i przyjemną jazdę. Dzięki niej rama porusza się wraz z drogą, a nie przeciw niej i połyka drażniące nierówne łatki, aby twoja jazda była gładka, stabilna i szybka.

Twoja jazda, Twój styl

Wszystkie modele Domane SLR są wyposażone w regulowaną rurę górną IsoSpeed, która pozwala dostosować stopień pochłaniania wstrząsów twojego roweru do twoich preferencji i terenu. To najlepszy sposób na zapewnienie najszybszych i najwygodniejszych mil tam, gdzie jeździsz najczęściej.
Jak działa IsoSpeed
Zobacz Domane SLR

Pełna integracja

Nowy Domane oferuje więcej, niż tylko to, co widać gołym okiem—i właśnie o to chodzi. Ta gruntowna modernizacja uwzględnia wszystko, co ze sobą bierzesz na każdą przejażdżkę i obejmuje ukryty schowek na zestaw do naprawy opon oraz zintegrowane w siodełku mocowanie oświetlenia Flare R.
Pożegnaj się z torbami podsiodłowymi

Gdy trzeba przewieźć zastaw do naprawy opony, torby podsiodłowe i kieszenie w koszulce mogą wykonać to zadanie. Ale nie zawsze wyglądają dobrze i nie są wygodne. Domane wyposażono w schowek zintegrowany w ramie, w którym użytkownik może bez problemu umieścić narzędzia i części zamienne.
Jak zapakować swój zestaw do naprawy opon Domane
Zobacz Flare RT

Rowery szosowy dla każdego — i na każdego.

Domane został zaprojektowany tak, aby zapewnić rowerzystom najlepsze doświadczenia w siodełku niezależnie od ich płci i budowy ciała. Geometria Endurance daje ci pozycję, która jest szybka, stabilna, wygodna na długich dystansach i wyjątkowych wyprawach oraz odpowiednia dla prawie każdego kolarza szosowego.

Aktualności
Trek Procaliber

Trek Procaliber

Czytaj więcej

Trek Dual Sport 3 Equipped

Trek Dual Sport 3 Equipped

Czytaj więcej

Trek Marlin 6 damski

Trek Marlin 6 damski

Czytaj więcej

Trek Dual Sport 3

Trek Dual Sport 3

Czytaj więcej

Trek Fuel EX 7 2021

Trek Fuel EX 7 2021

Czytaj więcej

Trek Marlin 5 damski

Trek Marlin 5 damski

Czytaj więcej