Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek Emonda ALR 4 2021

16/04/2021

Trek Emonda ALR 4 2021

Cena 8 199 zł brutto w tym 23% vat, możliwość rat 0% RRSO – przy 50 ratach wychodzi 163,98 zł miesięcznie.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Przykładasz dużą wagę do korzystnej ceny i szukasz lekkiego roweru na wyścigi z wszechstronnością i sprawnością, które gwarantują hamulce tarczowe. Oczekujesz porządnych osiągów za swoją inwestycję i chcesz sprawnego roweru, z którego od razu nie „wyrośniesz”.
Użyte technologie

Lekka rama aluminiowa Alpha Aluminium Serii 300 z profilowanymi rurami i technologią niewidocznych spawów Invisible Weld oferująca wygląd i parametry znacznie droższych ram stosowanych w rowerach z włókna węglowego, napęd 2×10 Shimano Tiagra, widelec z włókna węglowego Émonda, koła przystosowane do montażu bezdętkowego, mocne hydrauliczne hamulce tarczowe „flat-mount” oraz wewnętrznie prowadzenie linek i przewodów w ramie i widelcu.
Ostatnie słowo

Émonda ALR 4 Disc to najbardziej przystępny rower szosowy z hamulcami tarczowymi, ale jeździ jak znacznie droższe rowery i tak też wygląda. To wyjątkowo sprawny rower do wyścigów szosowych w nad wyraz korzystnej cenie.
Przegląd
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Wygląd i osiągi roweru z włókna węglowego w cenie roweru z aluminium: technologia Invisible Weld i cieniowane rury zapewniają dynamiczny wygląd, niską masę i niesamowite prowadzenie
Możesz zdobywać szczyty wzniesień z dużą szybkością, pokonywać zakręty jak na szynach i pewnie pędzić po zjazdach
Hamulce tarczowe zapewniają lepszą skuteczność hamowania i dodatkowy prześwit na szersze i stabilniejsze opony
Wykorzystuje tę samą geometrię, którą można znaleźć w wyścigowych rowerach Émonda, jednocześnie zapewniając charakterystykę zdolną stanąć w szranki z o wiele droższymi rowerami z włókna węglowego
Wewnętrzne prowadzenie linek wydłuża ich okres eksploatacji i poprawia wygląd roweru