Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek Emonda SLR 8 Disc

16/02/2018

Trek Emonda SLR 8 Disc

Émonda SLR 8 Disc

31 499,00 zł Model 1471000-2018
Émonda SLR 8 Disc to bohater tarczowej rewolucji w rowerach szosowych. Nasza najlżejsza rama z włókna węglowego OCLV, pełna grupa Dura-Ace i koła z włókna węglowego Bontrager Aeolus Pro 3 Disc przekładają się na superlekki rower wyścigowy z częściami prosto z zawodowego peletonu, a dodatkowo hydraulicznymi hamulcami tarczowymi poprawiającymi hamowanie.

Kolor / Matte Black/Gunmetal

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Potrzebujesz naszego najlżejszego roweru szosowego z hamulcami tarczowymi. Wiesz, że lepsze hamowanie przekłada się na szybszą i pewniejszą jazdę. Doceniasz też maszynę wykorzystującą w pełni wyścigowy osprzęt i koła z włókna węglowego, która oferuje jakość jazdy dostępną tylko w naszej najlepszej ramie z włókna węglowego z gamy Émonda.
Użyte technologie

Nasza najlżejsza rama z włókna węglowego OCLV Serii 700, napęd w całości oparty na grupie Shimano Dura-Ace, koła z włókna węglowego Aeolus Pro 3, a do tego pewność, lepsza modulacja i sprawność hydraulicznych hamulców tarczowych flat mount w każdych warunkach.
Ostatnie słowo

Po prostu nie ma lepszego roweru szosowego z hamulcami tarczowymi. Rama waży niewiarygodne 675 gramów, czyli mniej niż zeszłoroczna wersja z hamulcami szczękowymi. Rower wyposażony jest w zawodowy osprzęt, ale prawdziwa wartość to jakość jazdy i dodatkowa sprawność hamulców tarczowych na naszej najlżejszej ramie w historii.
favorite_borderDlaczego uwielbiamy

Émonda przewodzi rewolucji wprowadzania hamulców tarczowych w szosach, pokazując że przy wysiłku inżynierów można mieć superlekki rower szosowy i hamowanie w każdych warunkach.
Tak, to wyjątkowo lekki rower, ale wyjątkowo lekki rower z niezrównaną jakością jazdy, zrównoważeniem i sztywnością.
Jak każdy model Émonda, rower ten opracowano, aby był najlżejszym i najszybszym w swojej klasie, a dodatkowo przyznaliśmy mu dożywotnią gwarancję.
Dopasuj go do siebie: pełne możliwości konfiguracji dzięki Project One. Wybierz swój model. Wybierz swoje malowanie. Wybierz swoje części.

Aktualności
Okulary RUDY PROJECT TRALYX

Okulary RUDY PROJECT TRALYX

Czytaj więcej

Trek Marlin 6

Trek Marlin 6

Czytaj więcej

Trek Marlin 6

Trek Marlin 6

Czytaj więcej

Trek Marlin 5 damski

Trek Marlin 5 damski

Czytaj więcej

Trek Marlin 5

Trek Marlin 5

Czytaj więcej

Trek Procaliber 9.8 2021

Trek Procaliber 9.8 2021

Czytaj więcej