Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek Fuel EX - nowa odsłona

24/09/2019

Trek Fuel EX – nowa odsłona

Jeśli szukasz jednego roweru do wszystkiego, wybierz ten

Fuel EX to rower full suspension stworzony z myślą o zaatakowaniu każdego szlaku, każdego dnia. Od długodystansowych tras począwszy, a na zakręconych lokalnych szlakach skończywszy, zrównoważona geometria Fuel EX i idealnie ustawione zawieszenie dają Ci pewność na zjazdy i moc na podjazdy. Naszym zdaniem nie trzeba ograniczać się do jednego roweru. Jednak jeśli tak jest, wybierz ten.

Każdy szlak, w każdej chwili

Chcesz gdzieś pojechać? Fuel EX tam popędzi. Ten rower jest zawsze gotowy na więcej.
Atakuj ostre odcinki

Dzięki niezrównanej przyczepności i stabilności zyskujesz odwagę na wjechanie pełną parą w rock gardeny i porośnięte korzeniami zeskoki. Cokolwiek natrafisz, Fuel EX o Ciebie zadba.
Podjedź, a zobaczysz więcej

Fuel EX tak samo dobrze podjeżdża jak i zjeżdża, więc dotrzesz na szczyt podjazdu z wystarczającym zapasem mocy na wszystko, co czeka dalej.
Daj się porwać płynności jazdy

Czy to luźne robienie okrążeń ze znajomymi, czy też wyścig, do którego się zgłosiłeś dla picu, czy też całodzienna przygoda na wąskich ścieżkach z heroicznymi podjazdami i pięknymi zjazdami po serpentynach – Fuel EX nigdy nie zawiedzie.

Większy wybór dla wszystkich płci

Dyskrecja mile widziana

Modele Fuel EX z włókna węglowego OCLV oferują teraz wewnętrzny schowek na przechowywanie narzędzi, sprzętu i wszystkich innych niezbędnych na szlaku rzeczy. Wszystko chroni bezpiecznie zasuwa, z której jednocześnie łatwo korzystać w zabłoconych rękawiczkach.

Bez obaw

Z pewnym prowadzeniem Fuel EX pędzisz dalej niezależnie od tego, czy wbijasz się w ostre bandy na zakrętach, czy też atakujesz ryzykowne trasy.
Dowiedz się więcej o ABP
Dowiedz się więcej o zabezpieczeniu Knock Block

Wydajniejszy amortyzator

Wyjątkowy tłumik Treka RE:aktiv zapewnia sztywną platformę do pedałowania, która momentalnie mięknie, gdy trzeba pochłonąć nierówności. Wybrane modele jeszcze bardziej rozwijają tę koncepcję dzięki rozwiązaniu RE:aktiv z technologią Thru Shaft, które reaguje na zmiany terenu szybciej niż jakiekolwiek inne na rynku.
Dowiedz się więcej o RE:aktiv
Dowiedz się więcej o amortyzatorze RE:aktiv z technologią Thru Shaft

Dopasuj rower

Chcesz jechać stabilniej na stromych zjazdach? Zmień ustawienie Mino Link, by obniżyć rower i uczynić go mniej agresywnym. Chcesz mieć hamulec przedni z prawej? Z Control Freak przewody będą zorganizowane niezależnie od pożądanej konfiguracji sterowania.

Aktualności
Trek Marlin 7

Trek Marlin 7

Czytaj więcej

Trek Procaliber

Trek Procaliber

Czytaj więcej

Trek X-Caliber 9

Trek X-Caliber 9

Czytaj więcej

Trek Marlin 6

Trek Marlin 6

Czytaj więcej

Trek Fuel EX 7

Trek Fuel EX 7

Czytaj więcej

Trek X-Caliber 8

Trek X-Caliber 8

Czytaj więcej