Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek Madone 9.0 dostępna od ręki w fabrykarowerów.com

19/06/2018

Trek Madone 9.0 dostępna od ręki w fabrykarowerów.com

Posiadamy pełną rozmiarówkę modelu Madone – każdy przed zakupem może do roweru się przymierzyć i skorzystać z naszych usług Bike Fittingu prze magistra fizjoterapi Michała Barczyńskiego.

Madone 9.0 oferuje tę samą wybitną aerodynamikę i jakość jazdy jak inne modele rowerów szosowych Madone, ale dba o kieszeń poprzez wykorzystanie standardowego mostka i aerodynamicznej kierownicy umożliwiającej regulację. To najlepszy i najbardziej korzystny rower szosowy, oferujący niezwykłą wyścigową sprawność, wygładzający szosę rozdzielacz IsoSpeed, a dodatkowo ukryte prowadzenie linek i rasowy wygląd, przez który aż się prosi o szybką jazdę.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Chcesz jechać tak szybko, jak to tylko możliwe. Świetnie znasz uczucie, gdy wysuwasz się naprzód i walczysz z wiatrem podczas indywidualnej ucieczki. Dlatego chcesz tyle niczym nieokupionej prędkości, ile tylko da radę uzyskać. Potrafisz też dostrzec świetną ofertę i doceniasz możliwości dopasowania normalnej kierownicy i mostka, chociażby założenia lemondki do triathlonu lub czasówek.
Użyte technologie

Madone 9.0 jest gotowy na wyścigi, prosto ze sklepu. Wyposażony jest w 11-biegowy napęd Shimano Ultegra, koła z włókna węglowego Aeolus Comp 5, wygładzający szosę rozdzielacz IsoSpeed, a także lekką ramę z włókna węglowego OCLV Serii 600 z rurami Kammtail Virtual Foil, które dosłownie rozcinają wiatr.
Ostatnie słowo

Osiągi Ferrari w cenie Fiata. Z Madone 9.0 dostajesz prędkość, przewagę aerodynamiczną i świetną jakość jazdy naszego najlepszego roweru wyścigowego w wyjątkowo korzystnej cenie, a do tego możesz założyć lemondkę na czasówki i triathlony.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

To punkt odniesienia dla rowerów wyścigowych—prędkość, niska masa i aerodynamika w jednym. Konkurencja nie ma szans.
Wszystkie korzyści aerodynamiczne Madone, a do tego możliwość założenia lemondki na triathlony i czasówki
Nie tylko my go kochamy: Madone uzyskał maksymalną liczbę punktów i liczne nagrody „Rower Roku” od najbardziej uznanych publikacji
Madone 9.0 to oferujący najlepszy stosunek możliwości/cena Madone z całej gamy
Nie ma co się oszukiwać—ten rower zapiera dech w piersiach—jakby bił rekordy prędkości, nawet kiedy stoi pod kawiarnią, a Ty raczysz się espresso po przejażdżce
Dopasuj go do siebie: pełne możliwości konfiguracji dzięki Project One. Wybierz swój model. Wybierz swoje malowanie. Wybierz swoje części.

Aktualności
Trek Fuel EX 8 XT 2022

Trek Fuel EX 8 XT 2022

Czytaj więcej

Jak jeździć w grupie

Jak jeździć w grupie

Czytaj więcej

2022 Madone SLR 6 eTap Rival

2022 Madone SLR 6 eTap Rival

Czytaj więcej

KAMPANIA BEZ DATY WAŻNOŚCI

KAMPANIA BEZ DATY WAŻNOŚCI

Czytaj więcej

Trek E-Caliber 9.6

Trek E-Caliber 9.6

Czytaj więcej

Wahoo Speedplay

Wahoo Speedplay

Czytaj więcej