Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek Madone

14/05/2021

Trek Madone

Madone to najlepszy super-rower. Podczas każdej jazdy zapewnia Ci do dyspozycji trzy potężne narzędzia: zaawansowaną aerodynamikę, wzorową charakterystykę jazdy i niezrównaną integrację. A teraz, dzięki nowemu włóknu węglowemu OCLV Serii 800, Madone SLR jest lżejszy i szybszy niż kiedykolwiek.

Cała reszta to po prostu rower szosowy

Madone to nadzwyczajny super rower — szybki, lekki i płynnie jeżdżący zaprojektowany z myślą o zapewnieniu jak największych korzyści w zakresie prędkości i prowadzenia. Spośród najbardziej zaawansowanych technicznie rowerów szosowych na świecie jedynie model Madone zapewnia potrójną moc zaawansowanej aerodynamiki, największego komfortu jazdy oraz bezprecedensowej integracji. A teraz, dzięki nowemu włóknu węglowemu OCLV Serii 800, Madone SLR jest najlżejszym i najszybszym modelem Madone spośród wszystkich produkowanych do tej pory.Mads Pedersen in his rainbow jersey, sunglasses, and a helmet.

Zbudowany, by zwyciężać

W 2019 roku Mads Pedersen z grupy Trek-Segafredo poprowadził najlepszy rower wyścigowy świata ku zwycięstwu w Mistrzostwach Świata w Kolarstwie Szosowym UCI. A teraz Madone jest szybszy i lżejszy niż kiedykolwiek. Dzięki zmniejszeniu masy ramy o 80 gramów i zastosowaniu całkiem nowych, ultralekkich komponentów, kolarze Trek-Segafredo dosiądą Madone SLR, który jest aż o 450 g lżejszy niż poprzednik – bez żadnego uszczerbku na aerodynamice.

Nasze najlepsze i najlżejsze włókno węglowe

Włókno węglowe OCLV serii 800 jest o 30% bardziej wytrzymałe niż poprzednie tworzywa węglowe OCLV, lecz tak samo sztywne, dzięki czemu nasi inżynierowie mogą wykorzystać mniej materiału w narażonych na znaczne obciążenia punktach i zbudować ogólnie lżejszy rower.

Poznaj nasze nowe włókno węglowe

Zaawansowana aerodynamika

Zarówno w rzeczywistych warunkach, jak i w tunelu aerodynamicznym, wyjątkowy kształt rury Kammtail Virtual Foil w Madone zalicza się do najbardziej aerodynamicznych na świecie.

Doskonała jakość jazdy

W pełni zintegrowany rozdzielacz IsoSpeed roweru Madone pochłania męczące szosowe wyboje, dzięki czemu możesz dłużej zachować siły.

Niezrównana integracja

Każdy element modelu Madone podporządkowano celowi uczynienia z niego najszybszego i najbardziej zaawansowanego roweru na szosie. Ma niewidoczne prowadzenie linek, aerodynamiczną część przednią, ukryty maszt podsiodłowy, zintegrowane hamulce i wiele więcej.

Najlepszy rower szosowy, bezkonkurencyjna cena

Modele Madone SL mają te same niesamowicie szybkie aerodynamiczne kształty rur, oferują płynną jazdę i całkowitą integrację jak w przypadku SLR, ale są po prostu wykonane z włókna węglowego OCLV serii 500. Jest ono nieco cięższe niż włókno węglowe OCLV serii 800, ale kompromisem jest bardziej przystępna cena!

Mads Pedersen in his rainbow jersey holding another jersey behind him as he rides with other Trek-Segafredo racers.

Poznaj rodzinę Madone

Madone SLR

Włókno węglowe OCLV serii 800 sprawia, że jest to nasza najlepsza i najlżejsza jak dotąd rama Madone. Każdy model jest sparowany z częściami kalibru wyścigowego, a niektóre z nich są nawet wyposażone w bezprzewodowe elektroniczne układy napędowe. Zobacz rowery

Madone SL

Idealny wybór, jeśli chcesz mieć wydajność Madone za cenę odzwierciedlającą jego wysoką wartość. Model SL oferuje te same funkcje co SLR, ale jest zbudowany z włókna węglowego OCLV serii 500. Rama jest nadal super lekka, ale nie tak lekka jak SLR.