Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek Madone SLR 6 Disc model 2021

22/07/2020

Trek Madone SLR 6 Disc model 2021

Już dostępny w fabrykarowerów.com

Madone SLR 6 Disc definiuje nowy poziom najwyższej jakości roweru wyczynowego, dzięki zapewniającej większy komfort jazdy regulowanej rurze górnej IsoSpeed, wyposażonej w rozdzielacz umożliwiający precyzyjne dostosowanie ramy do indywidualnych potrzeb. Całkowicie nowa aerodynamiczna rama z włókna węglowego OCLV Carbon Serii 800, wyścigowe części i koła oraz niekończące się możliwości regulacji sprawiają, że jest to odpowiedni wybór dla każdego, kto pragnie wzbogacić swoją kolekcję trofeów i medali.

Kolor / Navy Carbon Smoke/Blue

32 499,00 zł brutto w tym 23% vat, możliwość nawet 60-ciu rat 0% RRSO lub leasing free

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Podoba Ci się nasza najlepsza aerodynamiczna rama, dodatkowa siła hamowania i prześwit przy oponach zapewniane przez hydrauliczne hamulce tarczowe oraz mocny niczym wół roboczy napęd, który sprawdzi się nie tylko podczas wyścigów, ale nie zawiedzie Cię również podczas najcięższych treningów?
Użyte technologie

Nasza najlżejsza rama z włókna węglowego OCLV Carbon serii 800 z technologią Kammtail Virtual Foil i zapewniającą większy komfort jazdy regulowaną rurą górną IsoSpeed, widelec z włókna węglowego KVF pod hamulce tarczowe, regulowana aerodynamiczna kierownica i mostek, napęd Shimano Ultegra 2×11, przystosowane do montażu bezdętkowego koła Bontrager Aeolus Pro 5 Disc, aerodynamiczny maszt podsiodłowy Madone aero z włókna węglowego oraz hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano Ultegra „flat mount”.
Ostatnie słowo

Nasza najlepsza i najlżejsza rama Madone wraz z wytrzymałymi wyścigowymi komponentami sprawiają, że to cudo, to torpeda, która zawiezie Cię wprost na podium.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Włókno węglowe OCLV Serii 800 to najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek opracowaliśmy i czyni Madone szybszym w każdym terenie i w każdych warunkach.
Regulowany rozdzielacz IsoSpeed w rurze górnej pozwala dopasować stopień pochłaniania wstrząsów wedle uznania i wyposażony jest w elastomer zapewniający płynne, kontrolowane i stabilne odbicie.
Hamulce tarczowe zapewniają lepszą skuteczność hamowania i dodatkowy prześwit na szersze i stabilniejsze opony
Oddzielna kierownica i wspornik z aerodynamiczną płytką czołową z włókna węglowego zapewniają rozbudowaną możliwość regulacji, bez kompromisów na właściwościach aerodynamicznych.
Maszt podsiodłowy Madone ma wbudowane mocowanie na światło tylne Bontrager Flare RT

Aktualności
Trek Procaliber

Trek Procaliber

Czytaj więcej

Trek Dual Sport 3 Equipped

Trek Dual Sport 3 Equipped

Czytaj więcej

Trek Marlin 6 damski

Trek Marlin 6 damski

Czytaj więcej

Trek Dual Sport 3

Trek Dual Sport 3

Czytaj więcej

Trek Fuel EX 7 2021

Trek Fuel EX 7 2021

Czytaj więcej

Trek Marlin 5 damski

Trek Marlin 5 damski

Czytaj więcej