Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek Madone SLR 7 eTap

13/10/2020

Trek Madone SLR 7 eTap

Dostępny od ręki w fabrykarowerów.com
Możliwość nawet 60 – ciu rat 0% RRSO lub lesing free

Madone SLR 7 Disc eTap jest ultralekki, nieprawdopodobnie szybki i gwarantuje super-płynną jazdę. Ten rower szosowy z włókna węglowego został wyposażony w naszą najnowszą, aerodynamiczną ramę OCLV Carbon Serii 800, regulowany rozdzielacz IsoSpeed w rurze górnej, hydrauliczne hamulce tarczowe zapewniające siłę i kontrolę nad hamowaniem w każdych warunkach pogodowych oraz bezprzewodowy, elektryczny napęd SRAM gwarantujący szybką i niezawodną zmianę biegów.

Kolor / Navy Carbon Smoke/Blue

Cena 42 999 zł brutto

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Bardzo poważnie podchodzisz do tematu prędkości, dlatego potrzebujesz najlepszej, aerodynamicznej ramy? Do tego, oczekujesz precyzji, przewidywalności oraz płynniejszej zmiany przełożeń, jaką zapewnia w pełni bezprzewodowy, 12-biegowy elektryczny napęd Force eTap AXS firmy SRAM?
Użyte technologie

Nasza najlżejsza rama z włókna węglowego OCLV Carbon Serii 800 z aerodynamicznym profilem rur Kammtail Virtual Foil, wygładzający nierówności podłoża rozdzielacz IsoSpeed na rurze górnej oraz ukryte prowadzenie linek i przewodów. Bezprzewodowy napęd elektryczny 2×12 SRAM Force eTap AXS, miernik mocy SRAM Force AXS, hydrauliczne hamulce tarczowe, przystosowane do montażu bezdętkowego koła Bontrager Aeolus Pro 5 z włókna węglowego oraz regulowana, aerodynamiczna kierownica i wspornik kierownicy.
Ostatnie słowo

Pomimo zastosowania naszej najlepszej i najlżejszej aerodynamicznej ramy Madone SLR, tym co tak naprawdę wyróżnia ten rower jest napęd SRAM Force AXS. Do Twojej dyspozycji oddajemy zapewniający ogromną przewagę wydajności 12-biegowy, kasetowy, bezprzewodowy napęd elektryczny oraz miernik mocy SRAM Force AXS.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Włókno węglowe OCLV Serii 800 to najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek opracowaliśmy i czyni Madone szybszym w każdym terenie i w każdych warunkach.
Wyposażony w miernik mocy SRAM Force AXS zwiększający wydajność jazd treningowych od samego początku
Regulowany rozdzielacz IsoSpeed w rurze górnej pozwala dopasować stopień pochłaniania wstrząsów wedle uznania i wyposażony jest w elastomer zapewniający płynne, kontrolowane i stabilne odbicie
Oddzielna kierownica i wspornik z aerodynamiczną płytką czołową z włókna węglowego zapewniają rozbudowaną możliwość regulacji, bez kompromisów na właściwościach aerodynamicznych.
Dzięki wzorom malowania Madone Project One ICON ten najwyższej klasy rower wyścigowy to prawdziwe dzieło sztuki

Włókno węglowe OCLV Serii 800

To najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek opracowaliśmy i czyni Madone szybszym w każdym terenie i w każdych warunkach.
Dowiedz się więcej
Niezrównana integracja

Niezrównana integracja

Każdy element tego roweru jest częścią większej całości. Ma niewidoczne prowadzenie linek, aerodynamiczną część przednią, ukryty maszt podsiodłowy, zintegrowane hamulce i wiele więcej.
Aerodynamika, która wygrywa wyścigi

Aerodynamika, która wygrywa wyścigi

Tak w rzeczywistych warunkach, jak i w tunelu aerodynamicznym, wyjątkowy kształt rury Kammtail Virtual Foil w Madone zalicza się do najbardziej aerodynamicznych na świecie.

Aktualności
Dobór rozmiaru roweru

Dobór rozmiaru roweru

Czytaj więcej

Adam Probosz odzwiedził fabrykarowerów.com

Adam Probosz odzwiedził fabrykarowerów.com

Czytaj więcej

Okulary RUDY PROJECT TRALYX

Okulary RUDY PROJECT TRALYX

Czytaj więcej

Trek Marlin 6

Trek Marlin 6

Czytaj więcej

Trek Marlin 6

Trek Marlin 6

Czytaj więcej

Trek Marlin 5 damski

Trek Marlin 5 damski

Czytaj więcej