Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek Madone SLR 9 eTap

13/10/2020

Trek Madone SLR 9 eTap

Niedościgniony wzór aerodynamiki w rowerach szosowych dostępny od reki w fabrykarowerów.com
Możliwość rat 0% RRSO lub leasing free, w cenie pełny bikefitting wykonywany przez magistra fizjoterapii / bikefittera II-go stonia mgr Michała Barczyńskiego
Wszystko złożone w naszym top serwisie obsługującym grupy i kolarzy zawodowych.

Madone SLR 9 Disc eTap łączy właściwości aerodynamiczne i jakość jazdy z całkowicie nową ramą z włókna węglowego OCLV Carbon serii 800 z płynnością najbardziej zaawansowanego napędu elektrycznego RED eTap AXS firmy SRAM. To pierwsza bezprzewodowa, sterowana elektronicznie grupa osprzętu z 12-rzędową kasetą. Wskocz na siodełko, a doświadczysz najszybszej i najbardziej inteligentnej zmiany biegów.

Kolor / Navy Carbon Smoke/Viper Red

Cena / 62 499 zł brutto w tym 23% vat

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Zamierzasz mieć po swojej stronie wszystkie atuty dające Ci przewagę prędkości i prowadzenia? Chcesz roweru wykorzystującego najlepsze, dostępne technologie? Na przykład najlepszą w naszej ofercie ramę Madone, miernik mocy SRAM RED AXS i topowy 12-biegowy, bezprzewodowy napęd elektryczny SRAM RED eTap AXS, pracujący z idealną precyzją?
Użyte technologie

Nasza najlżejsza rama z włókna węglowego OCLV Carbon serii 800 o aerodynamicznym profilu rur Kammtail Virtual Foil, pozwalający płynąć po nierównościach regulowany rozdzielacz IsoSpeed w rurze górnej, całkowicie karbonowy widelec KVF, aerodynamiczna i regulowana kierownica oraz wspornik kierownicy, bezprzewodowy napęd elektroniczny 2×12 SRAM RED eTap AXS, koła Tubeless Ready Bontrager Aeolus XXX 6, maszt podsiodłowy Madone z mikroregulacją i hydrauliczne hamulce tarczowe RED eTap „flat-mount”.
Ostatnie słowo

Madone – klasa na najwyższym poziomie. Otrzymujesz naszą najbardziej zaawansowaną, aerodynamiczną ramę wykonaną z włókna węglowego, aerodynamiczne części, 12-biegowy napęd elektryczny SRAM RED eTap AXS oraz miernik mocy. To kolejny krok w ewolucji eTap, dzięki któremu działa jeszcze płynniej i bardziej intuicyjnie, a do tego możesz dopasować go do swoich potrzeb za pomocą aplikacji AXS.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Włókno węglowe OCLV Serii 800 to najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek opracowaliśmy i czyni Madone szybszym w każdym terenie i w każdych warunkach.
Wyposażony w miernik mocy SRAM Red AXS zwiększający wydajność jazd treningowych od samego początku
Regulowany rozdzielacz IsoSpeed w rurze górnej pozwala dopasować stopień pochłaniania wstrząsów wedle uznania i wyposażony jest w elastomer zapewniający płynne, kontrolowane i stabilne odbicie
Oddzielna kierownica i wspornik z aerodynamiczną płytką czołową z włókna węglowego zapewniają rozbudowaną możliwość regulacji, bez kompromisów na właściwościach aerodynamicznych.
Dzięki wzorom malowania Madone Project One ICON ten najwyższej klasy rower wyścigowy to prawdziwe dzieło sztuki

Włókno węglowe OCLV Serii 800

To najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek opracowaliśmy i czyni Madone szybszym w każdym terenie i w każdych warunkach.
Dowiedz się więcej
Niezrównana integracja

Niezrównana integracja

Każdy element tego roweru jest częścią większej całości. Ma niewidoczne prowadzenie linek, aerodynamiczną część przednią, ukryty maszt podsiodłowy, zintegrowane hamulce i wiele więcej.
Aerodynamika, która wygrywa wyścigi

Aerodynamika, która wygrywa wyścigi

Tak w rzeczywistych warunkach, jak i w tunelu aerodynamicznym, wyjątkowy kształt rury Kammtail Virtual Foil w Madone zalicza się do najbardziej aerodynamicznych na świecie.
Wyjątkowo Twój

Wyjątkowo Twój

Uczyń swojego Madone prawdziwym dziełem sztuki razem z najwyższej klasy schematem kolorystycznym Project One ICON

Aktualności
Dobór rozmiaru roweru

Dobór rozmiaru roweru

Czytaj więcej

Adam Probosz odzwiedził fabrykarowerów.com

Adam Probosz odzwiedził fabrykarowerów.com

Czytaj więcej

Okulary RUDY PROJECT TRALYX

Okulary RUDY PROJECT TRALYX

Czytaj więcej

Trek Marlin 6

Trek Marlin 6

Czytaj więcej

Trek Marlin 6

Trek Marlin 6

Czytaj więcej

Trek Marlin 5 damski

Trek Marlin 5 damski

Czytaj więcej