Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek Madone SLR Disc

15/10/2019

Trek Madone SLR Disc

Madone to klasa sama w sobie. To szybki, lekki i płynnie jeżdżący rower zaprojektowany z myślą o zapewnieniu jak największych korzyści w prędkości i prowadzeniu. Spośród wszystkich najbardziej zaawansowanych rowerów szosowych tylko Madone łączy w sobie trzy kluczowe elementy – zaawansowaną aerodynamikę, najwyższej klasy charakterystykę jazdy i niespotykaną integrację.

Zaawansowana aerodynamika

Zarówno w rzeczywistych warunkach, jak i w tunelu aerodynamicznym, wyjątkowy kształt rury Kammtail Virtual Foil w Madone zalicza się do najbardziej aerodynamicznych na świecie.

Doskonała jakość jazdy

W pełni zintegrowany rozdzielacz IsoSpeed Madone pochłania męczące szosowe wyboje, dzięki czemu możesz dłużej wytrzymać.

Niezrównana integracja

Każdy element Madone ma na celu zapewnić niezrównaną integrację, czyniąc z Madone najszybszy, najbardziej zaawansowany rower na szosie.

Super lekkie włókno węglowe OCLV

Nikt nie tworzy tak dobrych ram z włókna węglowego jak Trek. Tylko poprzez zastosowanie naszego procesu OCLV możemy stworzyć lekki rower wyścigowy o najwyższej klasy prowadzeniu i zaawansowanych właściwościach aerodynamicznych.

Dożywotnia gwarancja

To nie byłby najlepszy rower wyścigowy bez najlepszej gwarancji. Madone objęty jest naszą dożywotnią gwarancją. Jeźdź bez obaw.

Możliwość personalizacji w Project One

Madone to platforma idealna do zindywidualizowania pod Twoje najszybsze jazdy. Wybierz model, kolor i części.
Personalizuj swój Madone
Madone Rodzina
Madone SLR Włókno węglowe OCLV Serii 700, regulowany rozdzielacz IsoSpeed w rurze górnej, widelec w całości z włókna węglowego KVF, zintegrowane hamulce szczękowe lub tarczowe, geometria H1.5, personalizacja w Project One Cena od 17 299,00 zł Zobacz więcej
Madone SL Włókno węglowe OCLV Serii 500, rozdzielacz IsoSpeed Madone, widelec w całości z włókna węglowego Madone KVF, zintegrowane hamulce aero Madone, geometria H2 Cena od 17 999,00 zł Zobacz więcej
Madone Serii 9 Włókno węglowe OCLV Serii 600, rozdzielacz IsoSpeed Madone, widelec w całości z włókna węglowego KVF, zintegrowane hamulce szczękowe Madone, geometria H2

Aktualności
Trek Marlin 7

Trek Marlin 7

Czytaj więcej

Trek Procaliber

Trek Procaliber

Czytaj więcej

Trek X-Caliber 9

Trek X-Caliber 9

Czytaj więcej

Trek Marlin 6

Trek Marlin 6

Czytaj więcej

Trek Fuel EX 7

Trek Fuel EX 7

Czytaj więcej

Trek X-Caliber 8

Trek X-Caliber 8

Czytaj więcej