Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek Marlin

25/05/2021

Trek Marlin

Marlin to rower górski na wymagające szlaki, który jest gotowy na każdą przygodę na wszystkich typach terenu, niezależnie od tego, czy odkrywasz wąską ścieżkę w lesie czy poruszasz się po miejskiej dżungli. Jest wytrzymały, wszechstronny i łatwo do niego dodawać akcesoria. Nadaje się zarówno do jazdy po wybojach miejskich ulic, jak i po bezdrożach.

Od terenu po codzienne dojazdy do pracy

Części jak w rasowym rowerze górskim dla maksymalnej wszechstronności

W modelu Marlin przewody i linki poprowadzone są wewnątrz stylowej ramy, dzięki czemu są chronione przed czynnikami zewnętrznymi i wytrzymują dłużej. Ponadto, Marlin można łatwo doposażyć w mocowania na zintegrowany bagażnik i nóżkę potrzebne na każdej wyprawie.

Dopasowanie do każdego rowerzysty

Marlin dostępny jest w szerokim zakresie rozmiarów (XS – XXL) i oferuje wyjątkowe rozwiązania poprawiające dopasowanie w mniejszych rozmiarach

Modele Marlin są dostępne w siedmiu rozmiarach ram, co pozwala dobrać rower do każdego wzrostu, a inteligentny rozmiar kół Smart Wheel Size to pewność posiadania najszybszego pasującego koła. Najmniejsze rozmiary są nawet wyposażone w dźwignie hamulców o krótszym skoku i węższe kierownice, dzięki czemu rowerzyści zyskują lepszy komfort i kontrolę.

Zagięte rury górne w mniejszych rozmiarach

Niższy przekrok dodający pewności i ułatwiający zsiadanie

Inteligentny rozmiar kół (Smart Wheel Size)

Wybierz najszybsze koło, które pasuje! Ramy S i XS wyposażone są w koła 27,5-calowe. M i większe mają koła 29-calowe.

Serce roweru wyścigowego

Marlin zbudowany jest na inspirowanej wyścigami ramie uzupełnionej o korzystne części oraz najróżniejsze rozwiązania zazwyczaj stosowane w droższych rowerach górskich. Dodatkowo, objęty jest ograniczoną dożywotnią gwarancją i najlepszą siecią wsparcia na świecie.

Wystarczy dodać to do siebie i powstaje dająca dużo radości oraz sprawna maszyna idealna na wejście w dziki świat singletracków, z której nie wyrośniesz, gdy poczynisz postępy, a Twoje wyprawy staną się szybsze i dłuższe.

Poznaj rodzinę

1z2

Opcje dodatkowe w MTB

Roscoe

Większe opony 27.5˝ x 2.8˝ zastosowane w Roscoe dają nowym rowerzystom idealny, dodający pewności wstęp do kolarstwa górskiego, a bardziej doświadczonym dodatkową stabilność i przyczepność na atakowanie trudnych odcinków. Dowiedz się więcej Zobacz rowery

X-Caliber

X-Caliber to hardtail MTB do XC stworzony do szybkości, wydajności i zwinności na singlach. Jest świetny dla początkujących rowerzystów, zawodników XC lub każdego, kto chce szybciej pokonywać dłuższe trasy. Dowiedz się więcej Zobacz rowery