Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek Powerfly Equipped

27/05/2021

Trek Powerfly Equipped

Wyposażone na każdą przygodę

Powerfly Equipped łączy sprawność roweru na szlaki ze wszechstronnością roweru miejskiego. Ten elektryczny rower górski powstał z myślą o użyteczności i niezawodności, z wytrzymałymi częściami, zestawem gotowych na wyprawy akcesoriów i sprawnym napędem Bosch, który dodaje Ci mocy i wytrzymałości tak na singletracku, jak i podczas wyprzedzania tkwiących w korku samochodów.

Sprawność, połączona z wszechstronnością

Każdy model Powerfly Equipped wyposażony jest w inteligentnie dobrane akcesoria, w tym bagażnik tylny, błotniki, lampki i nóżkę. Może i oferuje funkcjonalność roweru miejskiego, ale duchem to prawdziwy rower górski. https://www.youtube.com/embed/hZzhTySMBew?controls=0&showinfo=0&rel=0&autoplay=1&cc_load_policy=0&playsinline=1&loop=1&mute=1&enablejsapi=1&origin=https%3A%2F%2Fwww.trekbikes.com&widgetid=1

Nienachalny nie znaczy już niedostępny

Oglądaj teraz

53 kilometry / 3 godziny
Zasięg w trudnym terenie

80 kilometrów / 5 godzin
Zasięg w łatwym terenie

Dzięki trybom e-MTB i e-MTB Lite możesz włączyć określony poziom wspomagania i o nim zapomnieć. Poczujesz, jak włącza się z ustawioną siłą na luźnym, stromym terenie, a potem jak ogranicza moc, gdy już nie potrzebujesz dodatkowej mocy.

Więcej mocy

Wspomaganie do 25 km/h | 85 Nm momentu obrotowego

Powerfly Equipped wzmacnia wrażenia, które już uwielbiasz, a to dzięki płynnemu, naturalnemu i przewidywalnego wspomaganiu w całym zakresie mocy.

Zintegrowany wymienny akumulator (RIB)

Obejrzyj film Zobacz demo

Jednoczęściowy Zintegrowany wymienny akumulator (RIB) dostępny od Treka to najwygodniejszy dla użytkownika system zasilania rowerów elektrycznych na rynku. Ukrywa i chroni akumulator, a także umożliwia dostęp do niego od strony napędowej bez użycia dodatkowych narzędzi.

Pojemność akumulatora
625 Wh lub 500 Wh

Czas ładowania
3-5 godzinA photorealistic rendering of a sports car and its internal workings turning a corner.

Zasilanie firmy Bosch

Najbardziej zaufana marka w świecie technologii

Jeśli posiadasz coś z przyciskiem lub ekranem, prawdopodobnie już polegasz na firmie Bosch. Być może nie wiesz jednak, że ten dostawca technologii odpowiada za działanie Twoich urządzeń od dziesięcioleci. Od 1886 firma wypracowała sobie renomę opartą na precyzji i jakości. Dzisiaj, ich technologie można znaleźć w prawie połowie telefonów na świecie, milionach domów i biur, garażach na całym świecie, a nawet na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Czy czyni to z Bosch dostawcę systemów do rowerów elektrycznych o najbardziej przerośniętych kwalifikacjach? Hmm, tak. Nie nawiązalibyśmy jednak współpracy z inną firmą. Dlaczego? Bo niezawodność to klucz. Na firmie Bosch można polegać. (Wystarczy spytać astronautę)

Globalna sieć serwisowa

Napędy Bosch słyną z niezawodności i wygody. Jazda z nimi jest sprawna i naturalna, dzięki czemu możesz się skupić na radości z jazdy po szlaku. Ponadto, Bosch oferuje niezrównaną obsługę klienta na całym świecie!

Wyposażony na Twoją trasę

Niezależnie od tego, czy masz do pokonania trudną trasę podczas dojazdu do pracy, czy też planujesz wyprawę z noclegiem, wszystkie modele Powerfly Equipped są teraz wyposażone w bagażniki, pełne błotniki, lampki i nóżkę.

Inteligentny kokpit pod smartfona

Wybrane modele Powerfly Equipped wyposażone są w system Bosch COBI.Bike, inteligentne oparte na smartfonie rozwiązanie, które łączy telefon z rowerem i wykorzystuje jego ekran jako wyświetlacz, umożliwiając też sterowanie aplikacjami z poziomu kierownicy.

Poznaj rodzinę

1z2

Opcje dodatkowe w e-MTB

Rail

Potężny elektryczny rower na szlaki o dużym skoku na najtrudniejszy teren. Dowiedz się więcej Zobacz rowery

Powerfly

Elegancki elektryczny rower górski dający moc radości i więcej siły oraz wytrzymałości podczas jazdy na singletracku. Dostępny w wersjach hardtail i full suspension.

Aktualności
Trek Marlin 4 2022.

Trek Marlin 4 2022.

Czytaj więcej

Oświetlenie Bontrager.

Oświetlenie Bontrager.

Czytaj więcej

Złote Zęby 2021.

Złote Zęby 2021.

Czytaj więcej

Tour de NOWA Fabykarowerów.com.

Tour de NOWA Fabykarowerów.com.

Czytaj więcej

Wieczorny Czwartek.

Wieczorny Czwartek.

Czytaj więcej

Nowe koła BONTRAGER RSL model 2022 już dostępne.

Nowe koła BONTRAGER RSL model 2022 już dostępne.

Czytaj więcej