Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek prezentuje dedykowany Fabionowi Cancellarze motyw malowania w Project One

21/07/2016

Trek prezentuje dedykowany Fabionowi Cancellarze motyw malowania w Project One

Trek prezentuje dedykowany Fabionowi Cancellarze motyw malowania w Project One

Rowerzyści mogą teraz zbudowac rower celebrujący legende kolarstwa.

Nikt inny w peletonie nie reprezentuje sobą niezwykłego wyzwania oraz niesamowitego piękna Tour de France jak Fabian Cancellara. 7 zwycięstw etapowych i 29 dni chwały w żółtej koszulce nie przychodzą łatwo. Fabian Cancellara w swojej karierze doświadczył pełnej skali emocji jaką serwuje ten największy wyścig świata. Jego piętno na tym wyścigu jest niezaprzeczalne.

Tegoroczny wyścig będzie ostatnim rozdziałem w legendarnej historii Tour de France Fabiana. Chyba najbardziej znaczącym dla niego był 16 etap z metą w jego rodzinnym mieście Berne w Szwajcarii. Aby uczić jego wspaniałą karierę, Trek przygotował na ten etap rower specjalny. Rower, który czci jego niezliczone osiągnięcia.

Rower honoruje jego dziedzictwo zarówno przez motyw malowania, jak i grafiki. Teraz każdy może mieć na własność część tej historii i jeździć na tym unikalnym rowerze, lub uczcić Spartacusa tworząc rower sowich marzeń w programie Project One.

Wyścig wieńczący karierę Cancellary

Żaden inny kolarz nie odzwierciedla lepiej ogromu wyzwań i niespotykanego piękna Tour de France niż Fabian Cancellara. Jednak zdobycie 7 zwycięstw etapowych i jazda przez 29 dni w żółtej koszulce lidera nie były łatwymi osiągnięciami. W swojej karierze Fabian doświadczył pełnego spektrum emocji podczas tego najważniejszego światowego wyścigu. Jego wpływ na historię wyścigu Tour jest niezaprzeczalny.

Wyścig w roku 2016 będzie zwieńczeniem legendarnej historii udziału Fabiana w Tour de France. Być może żaden moment w jego karierze nie będzie bardziej znaczący dla jego fanów i samego Spartakusa, niż 16. etap tegorocznego wyścigu, który zakończy się w mieście jego dzieciństwa, w Bernie, w Szwajcarii. W celu uczczenia jego znamienitej kariery firma Trek stworzyła z myślą o tym etapie specjalną edycję roweru, inspirowaną niezliczonymi sukcesami Fabiana.

Dorobek Fabiana zostanie uhonorowany w malowaniu i akcentach graficznych roweru; możesz stać się właścicielem kawałka wielkiej historii, wybierając jeden z tych wyjątkowych rowerów albo uczcić Spartakusa i to, jak Cię zainspirował, dostosowując rower w ramach Project One