Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek przedstawia nową linię Émonda ALR która już wkrótce w fabrykarowerów.com

07/04/2015

Trek przedstawia nową linię Émonda ALR która już wkrótce w fabrykarowerów.com

Trek przedstawia nową linię Émonda ALR która już wkrótce w fabrykarowerów.com

Linia Émonda wyróżnia się perfekcyjnie lekką aluminiową konstrukcją

(Waterloo, Wisconsin) – Trek przedstawia zupełnie nową linię ultralekkich aluminiowych rowerów szosowych, niedoścignionych w wadze i jakości jazdy. To pierwszy aluminiowy rower, który naprawdę zasługuje na miano Émonda. Linia Émonda ALR została stworzona z niezwykłą dbałością o wyważenie i jakość prowadzenia. Wznosi ona pojęcie elegancji na zupełnie nowy poziom, znacznie przewyższając lekkością i osiągami wiele modeli z włókna węglowego. Linia Émonda ALR oferuje najwyższą w swojej klasie jakość jazdy i najniższą wagę w cenie typowej dla modeli aluminiowych. Émonda ALR całkowicie zmienia sposób myślenia o konstrukcjach aluminiowych.

Wszystkie elementy w linii Émonda, od projektu ramy po każdy komponent wybrany dla poszczególnych modeli, realizują ten sam ambitny cel: stworzyć linię najlżejszych produkowanych seryjnie rowerów szosowych, jakie kiedykolwiek powstały. Jeden z tych elementów nigdy wcześniej nie był stosowany w rowerze szosowym o aluminiowej konstrukcji. Rozwiązanie Treka Invisible Weld Technology zrewolucjonizowało technologię spawania, wprowadzając eleganckie i lżejsze łączenia. Nowa technologia wymaga mniejszej ilości materiału przy jednoczesnym wzmocnieniu łączeń. Rezultatem są idealnie gładkie spawy, mocniejsze łączenia elementów ramy, a przy tym niższa waga i atrakcyjny wygląd.

Émonda to wymarzony rower – zarówno do jazdy, jak i do sprzedaży. Wszystkie modele ALR charakteryzują się popularną dla linii Émonda geometrią H2 oraz są w pełni wyposażone we wszystkie podzespoły. Skonfigurowanie każdego modelu Émonda ALR jako pełnego systemu zapewnia jakość jazdy porównywalną z jego odpowiednikiem z włókna węglowego. Rama w modelach Émonda ALR wyposażona jest w czujnik DuoTrap S, co pozwala w pełni wykorzystać zalety tej technologii w aluminiowym rowerze o wyścigowym rodowodzie.

Najlżejsza, najlepsza do jazdy aluminiowa rama Treka wyznacza nowe granice tego, co można zrobić z wagą roweru i jego osiągami.

Główne atrybuty:

Nowe Alpha Aluminium Serii 300 – Najwyższej jakości aluminium hydroformowane w celu uzyskania rur dostosowanych do rozmiaru ramy zapewniających idealną równowagę pomiędzy sztywnością i wagą.

Nowa technologia niewidocznych spawów – Dzięki rewolucyjnej technologii spawania udało się stworzyć lepsze połączenie pomiędzy rurami skutkujące zwiększeniem wytrzymałości przy użyciu mniejszej ilości materiału.

Widelec Emonda SL – Ultralekka konstrukcja w całości wykonana z włókna węglowego

Geometria H2 – Wszystkie modele Emonda ALR zbudowane są na geometrii H2

Kompatybilne z DuoTrap S – Monitoruj swoje osiągi z DuoTrap S obsługującym protokoły Bluetooth oraz ANT+.

Kompletne grupy komponentów – Każdy model ALR wyposażony jest w PEŁNĄ grupę osprzętu. Oznacza to, że zamawiając rower Émonda ALR 5 z napędem Shimano 105, klient otrzymuje należący do tej grupy osprzętu łańcuch, kasetę, korbę, hamulce, przerzutki oraz manetki.

Dożywotnia gwarancja – Podobnie jak w przypadku pozostałych rowerów szosowych, Trek potwierdza jakość najlżejszego aluminiowego roweru szosowego najlepszą gwarancją na świecie – dożywotnią.