Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek Rail

28/05/2021

Trek Rail

Te same szlaki, zupełnie inny świat

Elektryczne rowery górskie pozwalają Ci robić więcej tego, co kochasz. Większa prędkość. Więcej mocy. Większy zasięg. Więcej terenu. Jednak Rail robi więcej—to nie tylko elektryczny rower górski poprawiający odczucia z jazdy po szlaku.

Rail został Rowerem elektrycznym roku 2020 według Mountain Bike Rider

Miłośnicy terenu z MBR pokochali gotową na enduro formę i zachowanie Rail 9 na ostrych zjazdach, a także zachwalali to, że jego wspaniały silnik gotowy jest pofrunąć na górę, by zaliczyć kolejny zjazd.A closeup of a Bosch Performance Line CX mid-drive motor on an electric mountain bike.

Więcej mocy

Wspomaganie do 25 km/h | 85 Nm momentu obrotowego

Każdy może dodać silnik do roweru na szlaki, ale świetny e-MTB wzmaga wrażenia, które już znasz i kochasz. Każdy tryb e-MTB w Rail przekazuje moc w bardziej naturalny i przewidywalny sposób, na każdym poziomie wspomagania, dzięki czemu zawsze dostajesz idealną porcję mocy. Tryb e-MTB daje nieznacznie więcej mocy; e-MTB Lite odrobinę ją ogranicza i pozwala Ci popracować.Two mountain bikers crush a climb out of the saddle. The trail’s surrounded by tall grasses, with mountains in the distance.

Większy zasięg. Nie ma problemu.

53 kilometry / 3 godziny
Zasięg w trudnym terenie

80 kilometrów / 5 godzin
Zasięg w łatwym terenie

Pojedź dalej z Rail ze zoptymalizowanym pod kątem szlaków systemem o dalekim zasięgu, który dodaje mocy na dystansie 80 kilometrów lub przez 5 godzin. Dostosowane do szlaków wspomaganie pozwala upakować tydzień jazdy w jednym dniu. Pędź w trudnym terenie, zjedź po mistrzowsku, a na koniec wróć na górę i zrób kolejne okrążenie. https://www.youtube.com/embed/q0431PjXH7Q?controls=0&showinfo=0&rel=0&autoplay=1&cc_load_policy=0&playsinline=1&loop=1&mute=1&enablejsapi=1&origin=https%3A%2F%2Fwww.trekbikes.com&widgetid=1

Zintegrowany wymienny akumulator (RIB)

Obejrzyj film Zobacz demo

Jednoczęściowy Zintegrowany wymienny akumulator (RIB) dostępny od Treka to najwygodniejszy dla użytkownika system zasilania rowerów elektrycznych na rynku. Ukrywa i chroni akumulator, a także umożliwia dostęp do niego od strony napędowej bez użycia dodatkowych narzędzi.

Pojemność akumulatora
625 Wh lub 500 Wh

Czas ładowania
3-5 godzinA photorealistic rendering of a sports car and its internal workings turning a corner.

Zasilanie firmy Bosch

Najbardziej zaufana marka w świecie technologii

Jeśli posiadasz coś z przyciskiem lub ekranem, prawdopodobnie już polegasz na firmie Bosch. Być może nie wiesz jednak, że ten dostawca technologii odpowiada za działanie Twoich urządzeń od dziesięcioleci. Od 1886 firma wypracowała sobie renomę opartą na precyzji i jakości. Dzisiaj, ich technologie można znaleźć w prawie połowie telefonów na świecie, milionach domów i biur, garażach na całym świecie, a nawet na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Czy czyni to z Bosch dostawcę systemów do rowerów elektrycznych o najbardziej przerośniętych kwalifikacjach? Hmm, tak. Nie nawiązalibyśmy jednak współpracy z inną firmą. Dlaczego? Bo niezawodność to klucz. Na firmie Bosch można polegać. (Wystarczy spytać astronautę)

Globalna sieć serwisowa

Napędy Bosch słyną z niezawodności i wygody. Jazda z nimi jest sprawna i naturalna, dzięki czemu możesz się skupić na radości z jazdy po szlaku. Ponadto, Bosch oferuje niezrównaną obsługę klienta na całym świecie!Collage. A Project One painted mountain bike. A closeup of the rainbow metallic Trek logo on the down tube. Black background.

Dostosuj z pomocą Project One

Ciesz się z najbardziej zakręconego roweru w parku. Zacznij

Opcje dodatkowe w e-MTB

Powerfly

Powerfly to idealny elektryczny rower górski dla nowych rowerzystów, którzy szukają dającej mnóstwo radości maszyny na wejście w świat singletracku. Obfituje w sprawdzone rozwiązania Treka na szlaki, ale połączone z krótszym skokiem i wygodniejszą geometrią. Dowiedz się więcej Zobacz rowery

Powerfly Equipped

Cała sprawność Powerfly z pełną gamą zintegrowanych akcesoriów potrzebnych na jazdę po lekkich szlakach lub na dojazdy do pracy, takich jak bagażnik, błotniki, lampki i inne. Dostępny w wersjach hardtail i full suspension.