Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek Rail cała kolekcja dostępna od ręki w fabrykarowerów.com

09/07/2020

Trek Rail cała kolekcja dostępna od ręki w fabrykarowerów.com

Wszystkie modele Trek Rail dostępne u nas, zarówno modele aluminiowe jak i modele karbonowe.
Posiadamy na stanie całą rozmiarówkę do testów.
Możliwość rat 0% RRSO lub leasing free.
Cała kolekcja zawiera ceny z 23% vat.

https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rail/

Od zera do bohatera z potężnym, elektrycznym rowerem

Zupełnie nowy Rail to rower elektryczny MTB dla rowerzystów, dla których szlak to drugi dom. Pędzi w dół szlaków tak samo sprawnie, jak jego nieelektryczni bracia, a do tego podwiezie Cię na szczyt, więc możesz zostawić bilet na wyciąg w domu. Teleportuje Cię nawet na orbitę, nie potrzebujesz wahadłowca.

Każdy model Rail wyposażono w nowy układ napędowy Bosch Performance Line CX, zawieszenie o większym skoku oraz technologie przeznaczone na szlak, dzięki którym poznasz nowe granice swojej wytrzymałości.

Nowa era elektrycznych rowerów górskich

Firma Bosch wyznacza nowe standardy mocy i wydajności na szlaku dzięki całkiem nowemu układowi napędowemu Performance Line CX. Jest lekki, kompaktowy i responsywny oraz zapewnia większy zasięg i mniejszy opór niż do tej pory.

Lepsze, masywniejsze zawieszenie

Tak w górę, jak i w dół, Rail przecina drogę jak najlepszy w klasie. Wszystkie modele mają widelec o 160 mm skoku oraz 150 mm skoku z tyłu, a w wybranych zastosowaliśmy RE:aktiv z Thru Shaft, który pozwala z łatwością radzić sobie w trudnym terenie.
Dowiedz się więcej

Technologia rowerów na szlak

Za sukcesem linii Rail stoi wieloletnie dziedzictwo firmy Trek w obszarze rowerów na szlak. Rowery te wyposażone są w tę samą sprawdzoną ramę i zawieszenie, co nasze najbardziej wydajne rowery nieelektryczne, w tym Active Braking Pivot (ABP), regulowaną geometrię Mino Link i rurę dolną Straight Shot z mechanizmem Knock Block.

Lepszy dostęp do akumulatora

System wymiennego zintegrowanego akumulatora (RIB) Treka łączy akumulator z ramą dla jego ochrony, a dodatkowo umożliwia wygodny, beznarzędziowy dostęp od strony napędu. Akumulator włączony zostaje natychmiast po przekręceniu kluczyka. Po prostu.
Zobacz RIB w akcji
Bosch Performance Line CX: mniejsze, lżejsze i zapewniające o wiele więcej frajdy

Bosch jest liderem branży w systemach e-MTB i każdy model Rail ma jednostkę napędową Bosch Performance Line CX. Jak każdy system e-MTB Bosch, ta trwała jednostka stworzona jest do jazdy, a dodatkowo wspierana jest przez wybitny globalny serwis.
Mały i potężny

Całkiem nowy system napędowy Bosch Performance Line CX jest mniejszy, lżejszy i stawia mniejszy opór przy pedałowaniu w celu uzyskania bardziej naturalnych wrażeń na szlaku.
Jazda z małym oporem

Nowa skrzynia biegów znacznie zmniejsza opór pedałowania przy większych prędkościach, a po wyłączeniu napędu szlak dostarczy Ci wrażeń charakterystycznych dla naturalnej jazdy.
Gotowy na wyzwania

Ten system stworzono, by zapewnić wytrzymałość w przypadku ekstremalnych obciążeń na naprawdę wymagających szlakach oraz długotrwałą wydajność niezbędną, gdy jazda dostarcza wielu mocnych wrażeń.

Aktualności
Trek Marlin 7

Trek Marlin 7

Czytaj więcej

Trek Procaliber

Trek Procaliber

Czytaj więcej

Trek X-Caliber 9

Trek X-Caliber 9

Czytaj więcej

Trek Marlin 6

Trek Marlin 6

Czytaj więcej

Trek Fuel EX 7

Trek Fuel EX 7

Czytaj więcej

Trek X-Caliber 8

Trek X-Caliber 8

Czytaj więcej