Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek Remedy

25/05/2021

Trek Remedy

Czeka Cię ostra jazda

Remedy to bezkompromisowy rower na szlaki stworzony z myślą o trudnym technicznie terenie i dzikich zjazdach. To rower górski dla prawdziwych wyjadaczy, z widelcem 160 mm i 150 mm skoku z tyłu, żwawymi kołami 27,5-calowymi, a także dającymi mnóstwo radości rozwiązaniami idealnymi na skoki, wpadanie w zakręty i ostrą jazdę na szlaku.„Wprost nie mogłem uwierzyć”

„Wprost nie mogłem uwierzyć, jak sztywny jest nowy model Remedy. Idealny do agresywnej jazdy po szlakach. Wszystkie zalety tego roweru czynią z niego naprawdę doskonałą maszynę, chociaż największe wrażenie robi jego jeszcze korzystniejsza konfiguracja.” Czytaj więcej „Absolutna czołówka”

„Z dnia na dzień, Remedy stał się nowym ulubionym rowerem testowym w naszej stajni. Jest żwawy, responsywny i przyspiesza jak rakieta.” Czytaj więcej „Czysta frajda”

„Być może istnieją podobne rowery, ale zawieszenie Treka naprawdę jest warte swojej ceny. Ten rower płynie po nierównościach lepiej, niż jakikolwiek inny na jakim kiedykolwiek jeździłem.” Czytaj więcej „Po prostu kocha teren”

„Naprawdę dobry sprzęt, który sprawdzi się na wolniejszych, technicznych trasach i wymagających podjazdach, zapewniając przyczepność niemal w każdej sytuacji. Lepszy niż kiedykolwiek.” Czytaj więcej

Rower górski dla prawdziwych miłośników jazdy w terenie

Remedy zmienia chaos w spokój. Z nim jedziesz pewnie i bez obaw nawet na najtrudniejszych trasach, a to dzięki technologiom do jazdy po szlakach powstałym z myślą o zachowaniu pełnej kontroli na bardziej wymagających odcinkach.

Jest jak frak na szlak

Każdy model olśniewa osprzętem, gdyż są wyposażone w napęd SRAM Eagle 1×12, najnowocześniejsze przednie zawieszenie RockShox lub FOX o skoku 160 mm z przodu, nowe opony 27,5 x 2,6 cala (i prześwit na takie do 2,8 cala), a do tego dostępne z różnymi kolorami ramy.

Koła gotowe na atak

Koła 27,5-calowe zastosowane w Remedy zapewniają wyjątkowo żwawe prowadzenie i wrażenie lekkości. Dodatkowo, dzięki nim łatwiej zarzucić rowerem, co ma kluczowe znaczenie na ostrych trasach ze skokami lub podczas pędzenia po trudnych odcinkach.

Active Braking Pivot
Tył do pozazdroszczenia

Dostępny tylko od Treka system Active Braking Pivot pozwala zawieszeniu pracować podczas hamowania (kiedy jest najbardziej potrzebne). Dowiedz się więcej

Mino Link
Idealne dopasowanie i wrażenia z jazdy

System Mino Link pozwala szybko i łatwo wprowadzić niewielkie zmiany geometrii w celu dostosowania jej do stylu jazdy lub ukształtowania terenu. Dowiedz się więcej

Opcje dodatkowe rowerów górskich

Fuel EX

Jeśli masz zamiar mieć tylko jeden rower górski, to musi być ten. Fuel EX jest szybki na wąskich ścieżkach, sprawnie rozprawia się z trudnym terenem i daje mnóstwo radości, gdziekolwiek na nim jedziesz. Dowiedz się więcej Zobacz rowery

Slash

Ten 29er o większym skoku to ekstraklasa rowerów na szlaki. Mocne zawieszenie 170 mm/160 mm i wyjątkowo niski kąt główki ramy są idealne na szybkie trasy enduro i ostrą jazdę w parku. Dowiedz się więcej Zobacz rowery

Rail

Ten elektryczny rower górski frunie po trudnych trasach zupełnie jak jego niezelektryfikowani bracia, a potem pędzi na górę, by zaliczyć kolejny zjazd. Nie potrzeba dodatkowego transportu.

Aktualności
Trek Marlin 4 2022.

Trek Marlin 4 2022.

Czytaj więcej

Oświetlenie Bontrager.

Oświetlenie Bontrager.

Czytaj więcej

Złote Zęby 2021.

Złote Zęby 2021.

Czytaj więcej

Tour de NOWA Fabykarowerów.com.

Tour de NOWA Fabykarowerów.com.

Czytaj więcej

Wieczorny Czwartek.

Wieczorny Czwartek.

Czytaj więcej

Nowe koła BONTRAGER RSL model 2022 już dostępne.

Nowe koła BONTRAGER RSL model 2022 już dostępne.

Czytaj więcej