Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek Slash

26/05/2021

Trek Slash

Cudowne dziecko terenówki i latającego dywanu

Nowy Slash to rower na szlaki nad rowerami na szlaki. To 29er do enduro stworzony do szybkiej, płynnej i radosnej jazdy w najbardziej zakręconym terenie. Jeśli żyjesz enduro, ta maszyna ma kopa, a jednocześnie pozostaje lekka i przyczepna na podjazdach. Wolisz śmigać po bike parku? Ze Slashem robisz okrążenia z dziką satysfakcją.

Damper Super Deluxe Thru Shaft

Dowiedz się więcej

Ewolucja w zawieszeniu do enduro

Nowy damper powietrzny Super Deluxe Thru Shaft powstał w ramach współpracy inżynierów Treka i RockShox, którzy chcieli stworzyć idealne zawieszenie do enduro dla idealnego roweru na szlaki enduro.

Reaguje na szlak, nie na Twoje ruchy. Potrafi odróżnić to, co robisz Ty od tego, co pochodzi ze szlaku. Nowa regulacja kompresji przy niskich prędkościach pozwala zniwelować wpływ zawieszenia na pedałowanie bez uszczerbku na zachowaniu przy kompresji o dużej prędkości na wyjątkowo brutalnych trasach.

Geometria na trasy enduro

Geometria enduro w Slashu jest teraz dłuższa, mniej agresywna i niższa, by pasowała do większego skoku. Dzięki temu zyskuje na stabilności przy szybkiej jeździe w nawet najbardziej stromym i luźnym terenie, a jego stromo prowadzona rura podsiodłowa pozwala dalej sprawnie pedałować.

Schowek i zabezpieczenie ramy

Każdy Slash ma teraz wbudowaną osłonę na całej długości rury dolnej, która świetnie się sprawdza podczas transportu, a także schowek w ramie na najważniejsze rzeczy. Dowiedz się więcej

Dostosuj do swoich potrzeb

Slash można w pełni dostosować w ramach Project One. Wyróżnij się w górach, wybierając jeden z przyciągających wzrok wzorów malowania i wymarzone części. Zacznij

Rower na szlaki, na który czekaliście

Niezależnie od tego, czy ścigasz się w Enduro World Series jak zawodowiec Florian Nicholai, czy też pędzisz po bike parku jak Brandon Semeuk, Slash pisze się na wszystko. W nowym filmie Mind Spark Cinema pod tytułem „Eternity” najlepsi rowerzyści Treka pokazują do czego zdolny jest Slash.

Eternity

Nowy film Mind Spark Cinema Oglądaj teraz

Nowy Slash to rower, który pokona wszystko i na każdym szlaku. To rower na wyścigi, który świetnie radzi sobie z freeridem i w bike parku.

–Ryan „R-Dog” Howard, Trek C3 Project

To najsprawniejszy rower na szlaki na jakim miałem okazję jeździć. Prowadzi się jak downhillowy, ale mimo to świetnie podjeżdża. Super Deluxe z Thru Shaft to dokładnie to, czego ten rower potrzebował.

–Brandon Semenuk, Trek C3 Project

Dzięki nowej geometrii, większemu skokowi i bardziej agresywnemu zawieszeniu, Trek stworzył jeszcze sprawniejszy rower, który łatwo rozprawia się z najtrudniejszymi szlakami. Nie mogę się doczekać wyścigów na tej bestii!

–Katy Winton, Trek Factory Racing Enduro

Trek dopracował nowy model Slash. Dzięki nieznacznie odświeżonej geometrii i większemu skokowi stworzyli rower stabilniejszy na ostrych szlakach enduro, a jednocześnie sprawniejszy podczas pedałowania.

–Florian Nicolai, Trek Factory Racing Enduro

Gotów do jazdy?

Aktualności
Trek Marlin 4 2022.

Trek Marlin 4 2022.

Czytaj więcej

Oświetlenie Bontrager.

Oświetlenie Bontrager.

Czytaj więcej

Złote Zęby 2021.

Złote Zęby 2021.

Czytaj więcej

Tour de NOWA Fabykarowerów.com.

Tour de NOWA Fabykarowerów.com.

Czytaj więcej

Wieczorny Czwartek.

Wieczorny Czwartek.

Czytaj więcej

Nowe koła BONTRAGER RSL model 2022 już dostępne.

Nowe koła BONTRAGER RSL model 2022 już dostępne.

Czytaj więcej