Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

TREK TECHNOLOGIA

24/11/2016

TREK TECHNOLOGIA


Rozwinięty z pomocą kosmicznych technologii

Do najwyższych osiągów prowadzi ciekawość. W 1976 roku Trek zrodził się z jednego pytania: Dlaczego nikt nie produkuje najwyższej klasy rowerów w Stanach Zjednoczonych? Dziś Trek daje najbystrzejszym i najbardziej zaangażowanym projektantom oraz naukowcom niezbędne środki, by kwestionowali wszystko. Innowacje powstają tylko wtedy, gdy masz odwagę zadać trudne pytania i pójść dalej niż wszyscy. Aby przewodzić, trzeba dbać o rozwój.

Włókno węglowe OCLV

W 1992 roku Trek zrewolucjonizował kolarski świat. Jest wiele rowerów z włókna węglowego, ale tylko jedno włókno węglowe OCLV.

Alpha Aluminium

Od czasu zbudowania przez nas pierwszego roweru aluminiowego minęło ponad trzydzieści lat. Przez ten czas zupełnie odmieniliśmy rowery aluminiowe.

Wykonano w USA

Odwiedź laboratorium badań i rozwoju nad włóknem węglowym Treka w Waterloo w stanie Wisconsin. Dowiesz się, jak budowane są rowery marzeń.

Active Braking Pivot

Przed pojawieniem się opatentowanego przez Treka ABP, aktywne podczas hamowania zawieszenie tylne uważano za mit. ABP daje więcej kontroli i zmienia świat rowerów górskich na lepszy.

RE:aktiv

Zrodzony w świecie wyścigów samochodowych RE:aktiv to zupełnie nowe spojrzenie na zawieszenie tylne. Oznacza płynniejszą i lepszą jazdę.

Full Floater

„Pływające” zawieszenie można dopasować do potrzeb kolarza. Zawieszenie na każdy szlak? Fantastyczne!