Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

19/05/2021

Trek Top Fuel

Pokonuje XC. I trasy, których miłośnicy XC się boją.

Top Fuel to rower górski XC z pełnym zawieszeniem, który nadaje się zarówno do wyścigów, jak i rekreacyjnego użytkowania na każdym szlaku. Jest szybki, dobrze się na nim jeździ i jest gotowy na każdą przygodę.
Poważnie. Przyjemnie.

Bez względu na to, czy przypinasz numer na koszulce czy jedziesz na hopki z kumplami, Top Fuel świetnie się sprawdza. Doskonale rywalizuje w każdym wyścigu XC lub maratonie, ale wie, jak się wyluzować, kiedy skacze po lesie.


Większy skok, większa kontrola

Każdy Top Fuel posiada widelec o skoku 120 mm i 115 mm skoku z tyłu. To idealne ustawienie, aby uzyskać szybkość, kiedy „dociskasz gaz do dechy” oraz świetnie się bawić, kiedy pędzisz po zakrętach w dół.

Swoboda i stabilność

Zaktualizowana geometria do XC oznacza, że rama jest dłuższa, charakteryzuje się mniej ostrym kątem główki i prowadzi się stabilniej. Wybrane modele mają mostek o nachyleniu 13°, który można ustawić jako kąt ujemny, aby przyjąć bardziej progresywną pozycję podczas wyścigu, lub obrócić, aby uzyskać bardziej przyjazne dopasowanie na szlaki.

Technologia rowerów na szlak – mentalność rasowego roweru wyścigowego

Ma te same elementy konstrukcyjne co rodzina rowerów na szlak Trek, w tym rurę dolną Straight Shot gwarantującą większą sztywność oraz Knock Block, który chroni ramę przed uderzeniami kierownicy i korony widelca. Dowiedz się więcej

Twoja jazda, Twój styl

Każdy Top Fuel ma regulowaną geometrię MinoLink, co pozwala go do siebie idealnie dopasować, a także prowadzenie kabli Control Freak, dzięki któremu możesz łatwo uporządkować linki hamulca, napędu i sztycy. Dowiedz się więcej

Gotów do jazdy

Top Fuel doskonale nadaje się do wyścigów XC i podobnych przygód poza utartym szlakiem. Każdy model wyposażony jest w sztycę regulowaną, a rama ma prześwit dla opon o szerokości do 2,4˝.

Spersonalizuj swój Top Fuel

Teraz dostępny z malowaniem i częściami na zamówienie w Project One Zacznij projektować