Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek Fuel EX

23/05/2021

Trek Fuel EX

Każdy szlak, w każdej chwili

Fuel EX został stworzony po to, aby móc wyruszyć na każdy szlak, każdego dnia. Fuel EX szybko rozprawia się z singletrackiem, sprawnie pokonuje trudne odcinki i wszędzie daje mnóstwo radości, dzięki zrównoważonej geometrii roweru na szlaki i wyrafinowanemu zawieszeniu. Nie potrzeba wyszukanego systemu z kołami różnych rozmiarów. Żadnych skomplikowanych pokręteł regulacji zawieszenia. Zero nietypowych części wymagających uwagi przed każdą jazdą. To po prostu świetny rower na szlaki, który pasuje każdemu rowerzyście.

Jeśli masz mieć jeden rower górski, niech będzie to ten.

https://youtube.com/watch?v=dUK3z-6EpxM%3Fcontrols%3D0%26showinfo%3D0%26rel%3D0%26autoplay%3D1%26cc_load_policy%3D0%26playsinline%3D1%26loop%3D1%26mute%3D1%26enablejsapi%3D1%26origin%3Dhttps%253A%252F%252Fwww.trekbikes.com%26widgetid%3D1

Brandon Semenuk i studium przypadku możliwości Fuel EX*

*Wyniki mogą się różnić. Odjazd gwarantowany.

Co świat pisze o Fuel EX

„Światowej klasy rower na szlaki”

Bicycling

„Zadowoli wszystkich”

BIKE MAG

„Prawdziwa rakieta na szlaki”

ENDURO Bike Magazine

„Doskonale wszechstronny rower”

FREEHUB MTB Magazine

Gotowe zawieszenie to pójście na łatwiznę

Producenci rowerów często wybierają najprostsze rozwiązanie przy wyborze zawieszenia do roweru górskiego. Zamiast opracować damper, który poprawi charakterystykę jazdę, wybierają taki, który po prostu pasuje (i pewnie poprawi im zyski).

Dla nas to jak policzek. Powinni tak to też widzieć rowerzyści. Bo zawieszenie ma kluczowe znaczenie dla wrażeń ze szlaku. Dlatego w naszym laboratorium zawieszeń w Kalifornii opracowujemy specjalnie dobrane rozwiązania. Są idealnie dopasowane do ram Treka, by zapewniały najlepsze możliwe wrażenia na szlaku.

Meh

Większość producentów rowerów korzysta z gotowych elementów zawieszenie, więc idą na łatwiznę i dobierają do roweru na szlaki istniejący damper, który akurat pasuje do ramy.

Ok, fakt…

Niektóre marki dostrajają zawieszenie, co znaczy tyle, że dokonują trochę podstawowych regulacji w gotowym damperze. To może i lepsze, ale nie optymalne, rozwiązanie.

TAAAK!

My pracujemy razem z ekspertami w branży, takim jak Fox i RockShox, i tworzymy wyjątkowe zawieszenia, opracowane konkretnie pod Twój rower i to jak na nim jeździsz.

Damper na czasie

Fuel EX wyposażony jest w dostępny tylko od Treka damper RE:aktiv, który zapewnia sztywną platformę do pedałowania, która momentalnie mięknie, gdy trzeba pochłonąć nierówności. Chcesz zamienić wyjątkową responsywność w niesamowicie wyjątkową responsywność? Wybrane modele oferują zawieszenie RE:aktiv z technologią Thru Shaft, które reaguje na zmiany terenu szybciej niż jakiekolwiek inne na rynku.

https://youtube.com/watch?v=IYlZ0aDOj7s%3Fcontrols%3D0%26showinfo%3D0%26rel%3D0%26autoplay%3D1%26cc_load_policy%3D0%26playsinline%3D1%26loop%3D1%26mute%3D1%26enablejsapi%3D1%26origin%3Dhttps%253A%252F%252Fwww.trekbikes.com%26widgetid%3D2

Dyskrecja mile widziana

Modele Fuel EX z włókna węglowego OCLV oferują wewnętrzny schowek na przechowywanie narzędzi, sprzętu i wszystkich innych niezbędnych na szlaku rzeczy. Wszystko chroni bezpiecznie zasuwa, z której jednocześnie łatwo korzystać w zabłoconych rękawiczkach.

Większy wybór dla wszystkich rowerzystów

Dokonaliśmy pewnych znaczących zmian konstrukcyjnych w linii Fuel EX, aby zagwarantować idealne dopasowanie do wzrostu każdego rowerzysty. Zamiast kilku wybranych modeli przeznaczonych dla kobiet, teraz każdy model ma więcej rozmiarów i kolorów dla każdego.

Tył do pozazdroszczenia
Active Braking Pivot

Dostępny tylko od Treka system Active Braking Pivot pozwala zawieszeniu pracować podczas hamowania (kiedy jest najbardziej potrzebne). Dowiedz się więcej Obejrzyj film

Idealne dopasowanie i wrażenia z jazdy
Mino Link

System Mino Link pozwala szybko i łatwo wprowadzić niewielkie poprawki geometrii w celu dostosowania jej do stylu jazdy lub ukształtowania terenu. Dowiedz się więcej

Najmniejsze zabezpieczenie ramy
Knock Block

Knock Block chroni Twoją ramę przed uderzeniami obracającej się korony widelca i kierownicy. Dowiedz się więcej

Dostosuj do swoich potrzeb z Project One

Zaprojektuj swój wymarzony rower w każdym szczególe, od części po malowanie.

Aktualności
Trek Marlin 4 2022.

Trek Marlin 4 2022.

Czytaj więcej

Oświetlenie Bontrager.

Oświetlenie Bontrager.

Czytaj więcej

Złote Zęby 2021.

Złote Zęby 2021.

Czytaj więcej

Tour de NOWA Fabykarowerów.com.

Tour de NOWA Fabykarowerów.com.

Czytaj więcej

Wieczorny Czwartek.

Wieczorny Czwartek.

Czytaj więcej

Nowe koła BONTRAGER RSL model 2022 już dostępne.

Nowe koła BONTRAGER RSL model 2022 już dostępne.

Czytaj więcej