Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek Verve+ model 2020

18/09/2019

Trek Verve+ model 2020

Wygodne elektryczne rowery miejskie i rekreacyjne.

W świecie nieskończonego bogactwa opcji do wyboru prostota staje się bezcenną zaletą.

W związku z tym firma Trek upraszcza konwencję nazewnictwa oferty miejskich rowerów elektrycznych i tworzy jedną, globalną, łatwą do zrozumienia grupę produktów. Dzięki temu klienci będą w stanie łatwiej wybrać rower elektryczny dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Verve+

To rodzina elektrycznych rowerów hybrydowych zaprojektowanych z myślą o komforcie podczas dojazdów do pracy, codziennych przejażdżek i czystej rekreacji. Te lekkie i uniwersalne rowery elektryczne wyposażone w przerzutkę tylną zapewniają wygodną pozycję podczas jazdy. Do tej rodziny należy rower elektryczny w najatrakcyjniejszej cenie. Zaspokoi oczekiwania użytkowników poszukujących jednego roweru wysokiej klasy, który zaoferuje im niesamowitą wszechstronność.

District+

Każdy rower District+ opracowano z myślą o komfortowej jeździe bez żadnych stresów. Te praktycznie bezobsługowe miejskie rowery elektryczne zapewniają dużo przyjemności, są proste w obsłudze i wyposażone w napęd wewnętrzny oraz przydatne akcesoria. Wszystko to sprawia, że są idealnym towarzyszem każdego dnia, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, czy na weekendowy wypad za miasto.

Nowy, rozszerzony akumulator Range Boost

Wybrane rowery elektryczne Treka, na przykład Verve+ 3 i Verve+ 4, można teraz wyposażyć w opcję Range Boost, która zwiększa zasięg roweru elektrycznego, dzięki czemu możesz jeździć dłużej, dojeżdżać dalej i podejmować większe przygody.

Range Boost umożliwia bezproblemowe zamocowanie drugiego akumulatora 500 Wh Bosch o długim zasięgu do rury dolnej roweru w celu zapewnienia większego zasięgu między ładowaniami. Jest to zasięg, który przekona Cię do odstawienia samochodu na dobre i cieszenia się życiem bez emisji, opłat za parkowanie, korków i tankowań.

System RIB — zintegrowany wymienny akumulator

Rowery Verve+ 3 i 4 wyposażone są w opracowany przez firmę Trek system zintegrowanego wymiennego akumulatora — RIB (ang. Removable Integrated Battery). Ten wyjątkowy system chowa akumulator Bosch PowerTube w rurze, zapewniając estetyczny wygląd i ochronę, a dodatkowo szereg przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, takich jak dostęp bez użycia narzędzi i rączka ułatwiająca noszenie.

Zasilanie firmy Bosch

Niezawodne rowery elektryczne najwyższej jakości wymagają niezawodnej elektroniki najwyższej jakości.

Dlatego właśnie Trek pracuje wyłącznie z firmą Bosch, liderem w konstrukcji silników i napędów elektrycznych.

Aktualności
Trek Marlin 7

Trek Marlin 7

Czytaj więcej

Trek Procaliber

Trek Procaliber

Czytaj więcej

Trek X-Caliber 9

Trek X-Caliber 9

Czytaj więcej

Trek Marlin 6

Trek Marlin 6

Czytaj więcej

Trek Fuel EX 7

Trek Fuel EX 7

Czytaj więcej

Trek X-Caliber 8

Trek X-Caliber 8

Czytaj więcej