Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

TREK X-Caliber

29/10/2020

TREK X-Caliber

Posiadamy na stanie nową kolekcje rowerów TREK 2021 w tym nowy model X-Caliber

X-Caliber to hardtail MTB do XC stworzony do szybkości, wydajności i zwinności na singlach. Jest świetny dla początkujących rowerzystów, zawodników XC lub każdego, kto chce szybciej pokonywać dłuższe trasy.

Stworzony dla prędkości

Każdy model X-Caliber cechuje się szybką geometrią i częściami wybranymi do wyścigów XC, takimi jak szybko toczące się opony i blokowane przednie zawieszenie dla wydajności na podjazdach i podczas sprintów. Każdy model posiada napęd 2-rzędowy i szeroki zakres przełożeń.

Zaawansowana technologicznie rama

Rama Alpha Gold Aluminium to wewnętrzne prowadzenie linek, które świetnie wygląda i ochrania linki przez czynnikami zewnętrznymi. Rama X-Caliber jest lekka, sztywna i posiada rozstaw piasty tylnej Boost141, co oznacza mocniejsze koło i możliwość zastosowania szerszych opon.

Najlepsze dopasowanie dla każdego rowerzysty

Modele X-Caliber są dostępne w siedmiu rozmiarach ram, co zapewnia dopasowanie do każdego wzrostu, a inteligentny rozmiar kół Smart Wheel Size to pewność posiadania najszybszego pasującego koła. Większe rozmiary są wyposażone w większe koła 29 cali, a mniejsze rozmiary w bardziej proporcjonalne koła 27,5 cala.

Przygotowany pod akcesoria

Zintegrowane mocowania nóżki i bagażnika w modelach X-Caliber umożliwiają łatwe wyposażenie roweru na każdą przygodę, co jest szczególnie przydatne przy dojeżdżaniu na góralu do pracy. Rama jest również dostosowana do sztyc regulowanych z wewnętrznym prowadzeniem linek.

Aktualności
Trek Marlin 7

Trek Marlin 7

Czytaj więcej

Trek Procaliber

Trek Procaliber

Czytaj więcej

Trek X-Caliber 9

Trek X-Caliber 9

Czytaj więcej

Trek Marlin 6

Trek Marlin 6

Czytaj więcej

Trek Fuel EX 7

Trek Fuel EX 7

Czytaj więcej

Trek X-Caliber 8

Trek X-Caliber 8

Czytaj więcej