Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek X-Caliber

27/05/2021

Trek X-Caliber

Kiedy bierzesz rower XC na poważnie

X-Caliber to wysokiej jakości rower XC, najlepszy w swojej klasie na wąskich ścieżkach i długich trasach cross country. Ma lekką ramę aluminiową, wysokiej jakości części i więcej zastosowań niż szwajcarski scyzoryk.

Bez względu na to, czy wybierasz się na lokalne wyścigi XC, czy łapiesz ostatnie promyki słońca po pracy, ten rower zapewni Ci szybkość i wydajność na najlepsze przejażdżki po szlaku.

Stworzony dla prędkości

Każdy X-Caliber posiada opony o niskich oporach toczenia i przednie zawieszenie, które można blokować, aby zwiększyć wydajność podczas podjazdów i sprintów. Dodatkowo wyposażony jest w proste układy napędowe 1x z szerokim zakresem przełożeń do szybkiego pokonywania wzniesień i ścigania się do mety.

Gładka i precyzyjna praca

Wewnętrzne prowadzenie linek i przewodów wygląda świetnie i chroni je przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Celuj wyżej

Rozstaw piasty tylnej Boost141 pozwala na zwiększenie odstępu miedzy ramą a oponą i wzmocnienie koła.

Najlepsze dopasowanie dla każdego rowerzysty

Modele X-Caliber są dostępne w siedmiu rozmiarach ram, co zapewnia dopasowanie do każdego wzrostu, a inteligentny rozmiar kół Smart Wheel Size to pewność posiadania najszybszego pasującego koła. Większe rozmiary ram są wyposażone w większe koła 29 cali, a mniejsze rozmiary w bardziej proporcjonalne koła 27,5 cala.

Przygotowany pod akcesoria

Zintegrowane mocowania nóżki i bagażnika w modelach X-Caliber umożliwiają łatwe wyposażenie roweru na każdą przygodę, co jest przydatne przy dojeżdżaniu na góralu do pracy. Rama jest również dostosowana do sztyc regulowanych z wewnętrznym prowadzeniem linek.

Prawdziwi rowerzyści naprawdę kochają X-Caliber

4,9/5
X-Caliber 9

Kocham ten rower!
– Ryan

4,7/5
X-Caliber 8

Fajny do jeżdżenia, a przy okazji poprawia Twoją formę jako rowerzysty
– Dan

4,7/5
X-Caliber 7

Przystępny cenowo i łatwy do modernizacji: wspaniały pierwszy rower wyścigowy XC
– Dani

Poznaj rodzinę

Opcje dodatkowe w MTB

Roscoe

Potrzebujesz czegoś, co daje przede wszystkim frajdę, a nie szybkość? Roscoe to lubiący dobrą zabawę rower na szlak typu hardtail z szerszymi kołami, które zapewniają dodatkową trakcję i stabilność na korzeniach, kamieniach i nieutwardzonych szlakach. Dowiedz się więcej Zobacz rowery

Procaliber

Chcesz uaktualnić rower XC? Procaliber łączy w sobie wydajność hardtaila z przewagą, jaką daje wygładzanie drogi IsoSpeed i lekkie włókno węglowe, czyniąc z niego maszynę na wyścigi XC, która jedzie na czele.