Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

TREK

27/11/2015

TREK

TREK

W 1976 roku, w stodole na południu Wisconsin, dwóch wizjonerów postanowiło stworzyć najlepsze rowery świata. Hołdowali kulturze rzemiosła, gdzie każdy ze skonstruowanych rowerów był powodem do dumy. Po dziś dzień, choć wyrośliśmy daleko ponad te początki, każdy wyprodukowany przez nas rower stanowi potwierdzenie naszej misji.

Rowery Trek najbardziej popularna marka rowerowa na świecie. Spośród innych marek wyróżnia ją niezawodność rowerów, które niezwykle rzadko widywane są w serwisach rowerowych. Nasze doświadczenie również to potwierdza, a dwuletnia gwarancja dodawana do każdego modelu jest tylko formalnością. Szerokie zastosowanie tych rowerów sprawia, że są one uznawane za jedne z najlepszych.

W naszej ofercie znajdują się rowery Trek wszystkich kategorii. Z pewnością wśród nich znajdziecie Państwo rower dla siebie, który będzie spełniasz wszystkie Wasze oczekiwania. Rowery te są tworzone z myślą o indywidualnych potrzebach rowerzystów, a przekonać się o tym możecie podczas jazdy testowej, na którą zapraszamy do naszego sklepu.

Fabrykarowerów.com posiadamy również wypożyczalnie rowerów Trek.

więcej informacji prosimy do nas napisać lub zadzwonić

info@fabrykarowero.com
536 40 64 62