Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

W fabrykarowerow.com powstała przełajówka.

09/04/2016

W fabrykarowerow.com powstała przełajówka.

W fabrykarowerow.com powstała przełajówka.

Trek Crocket

ŚCIGAJ SIĘ, UMYJ GO I ŚCIGAJ SIĘ ZNOWU

Jeźdź na rowerze Crocket i wygrywaj. Każdy detal tego aluminiowego przełajowego roweru stworzono, by się ścigał i zwyciężał: wyścigowa geometria, wybór hamulców, elementy sprawdzone w wyścigach przełajowych.

Dysponuje wszystkim, co potrzebne do wygrania mistrzostw: jest szybki, wygodny, stabilny, a także lekki, co przydaje się na podbiegach. I jak potwierdzają to laury, Crockett ma wszystko czego potrzeba do zwycięstwa.

Czysta geometria wyścigowa
Zmodyfikowaliśmy naszą geometrię wyścigową dzięki ekspertyzie naszych profesjonalnych kolarzy tak, aby gwarantowała mocną, szybką i płynną jazdę w każdym terenie.

Widelec IsoSpeed
Duże odchylenie dostosowane do roweru i kształt zwiększają elastyczność bez zmniejszenia sztywności poprzecznej. Masz więcej komfortu i pełną kontrolę.

Rozwiązania stworzone do przełajów
Sukces leży w detalach stworzonych dla przełajów: prostsze prowadzenie linek z możliwością pełnego pancerza, górna rura ramy dostosowana do noszenia roweru oraz duże prześwity opon.

Hamulce szczękowe lub tarczowe
Cała siła hamowania, której potrzebujesz, w takiej postaci, w jakiej chcesz: hamulce tarczowe na każdą pogodę lub lekkie hamulce szczękowe.