Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Wkrocz z nowym zegarkiem GARMIN w Nowy Rok

30/12/2015

Wkrocz z nowym zegarkiem GARMIN w Nowy Rok

Wkrocz z nowym zegarkiem GARMIN w Nowy Rok

Niezwykła funkcjonalność w stylowej formie

Antena EXO™ ze stali nierdzewnej z odbiornikiem satelitarnym GPS/GLONASS zapewnia szybkie wyszukanie satelitów i dokładność
1,2-calowy, kolorowy wyświetlacz Chroma™, czytelny nawet w pełnym słońcu oraz wypukłe szkiełko szafirowe odporne na zarysowania.
Przeznaczony do użycia w wielu dyscyplinach sportowych dzięki profilom użytkownika, na przykład do biegów terenowych, wędrówek, dyscyplin narciarskich i wielu innych
Zaawansowane funkcje treningów, takie jak pułap tlenowy, asystent odpoczynku oraz typowe funkcje nawigacyjne firmy Garmin, takie jak TracBack¹
Inteligentne funkcje, takie jak powiadomienia z telefonu i pełna obsługa aplikacji Connect IQ™ pozwalają na pełną personalizację
Zegarek fēnix® 3 to połączenie niezwykłych funkcji i doskonałego stylu. Wymagający sportowcy nie muszą już dokonywać wyboru — zegarek fēnix®3 to zaawansowany technicznie zegarek sportowy, który jednocześnie może być używany jako tradycyjny zegarek podkreślający aktywny styl życia swojego właściciela. Zegarek fēnix 3 został wyposażony w funkcje do treningów w wielu dyscyplinach, biegów terenowych i nawigacji. Zegarek charakteryzuje się wytrzymałą i solidną konstrukcją uzyskaną dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, a także zapewnia wygodę dzięki inteligentnym funkcjom.
Świetny styl, który stawi czoła najtrudniejszym warunkom

Styl zegarka fēnix 3

Zegarek fēnix 3 jest dostępny w 3 różnych wersjach: w kolorze różowego złota z białym paskiem, w kolorze srebrnym ze skórzanym paskiem oraz w wersji „klasycznej” z ciemną stalą nierdzewną i metalowym paskiem. Każdy zegarek ma ochronną ramkę ze stali nierdzewnej, antenę EXO oraz wzmocnioną obudowę, aby zapewnić większą wytrzymałość. Czytelny, kolorowy wyświetlacz Chroma o wysokiej rozdzielczości umożliwia doskonały odczyt w każdym oświetleniu. Zegarek fēnix 3 charakteryzuje się klasą wodoszczelności do 100 metrów, a jego bateria może pracować nawet 50 godzin w trybie UltraTrac, 20 godzin w trybie GPS i nawet do 3 tygodnie w trybie inteligentnego zegarka (w zależności od ustawień).
Dla wymagających biegaczy

Zegarek fēnix 3 został wyposażony w najnowocześniejsze funkcje opracowane przez firmę Garmin. W połączeniu z czujnikiem tętna (dołączony do pakietu Performer) zapewnia statystyki dotyczące formy i kondycji. Pierwszą z nich jest funkcja pułapu tlenowego, informująca o szacunkowej aktualnej kondycji w oparciu o wydajność i dane o tętnie. Ponadto w oparciu o dane na temat pułapu tlenowego urządzenie fēnix 3 potrafi oszacować czas ukończenia biegu.

Po zakończonym treningu funkcja asystenta odpoczynku podpowiada, jak długo należy odpoczywać przed rozpoczęciem kolejnej aktywności¹. Pozostałe pomiary kondycji to m.in. funkcja asystenta odpoczynku, która obejmuje czas odpoczynku i kontrolę odpoczynku, a dodatkowo funkcja symulatora wyścigu pozwala oszacować idealny czas ukończenia wyścigu na podstawie aktualnego szacowanego pułapu tlenowego. Wszystkie te funkcje mają za zadanie zapewniać motywację do treningu i osiągania jak najlepszych wyników.

Na podstawie danych z czujników zegarek fēnix 3 przekazuje też szczegółowe informacje o bieżącej formie, umożliwiając korzystanie z szeregu zaawansowanych funkcji dynamiki biegu. W połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run¹ (dołączony do pakietu Performer), model fēnix 3 zgłasza wartości dotyczące rytmu, odchylenia pionowego i czasu kontaktu z podłożem, czyli informacje na temat dynamiki biegu. Te dane pokazują aktualną efektywność biegania, czyli informacje, które można wykorzystać do poprawy wydajności z upływem czasu.

fēnix 3 — rytm
Informacje o wzniesieniach

Aby zaspokoić wyjątkowe potrzeby biegaczy terenowych, zegarek fēnix 3 oferuje specjalny profil. Nowe funkcje to automatyczne przełączanie między najistotniejszymi danymi podczas biegu po płaskim terenie i pod górę, jak również uzupełnia informacje związane ze wzniesieniami (szczegóły dotyczące efektywności oraz prędkość pionowa). Najbardziej wymagających biegaczy terenowych ucieszy wydłużony czas pracy baterii w trybie UltraTrac oraz opcja zasilania zegarka przy pomocy zewnętrznego źródła energii.
Trenuj rożne dyscypliny sportu

fēnix 3 — lista aktywności

Zegarek fēnix 3 jest przydatny nie tylko podczas biegania. Specjalne funkcje pomagają również podczas jazdy na rowerze, pływania, triatlonu, treningu w pomieszczeniach i jazdy na nartach. Podobnie jak w przypadku modelu Garmin Swim™, zegarek fēnix 3 monitoruje dystans, tempo, liczbę ruchów itp. Wystarczy wprowadzić w zegarku fēnix 3 rozmiar basenu i rozpocząć trening. Tryb Skiboarding ułatwia dostęp m.in. do informacji o prędkości, dystans i różnicy wzniesień, a także do automatycznego licznika zjazdów (z funkcją automatycznej pauzy na czas jazdy wyciągiem). Zegarek fēnix 3 może nawet posłużyć jako pilot zdalnego sterowania z możliwością obsługi w rękawiczkach, który za pośrednictwem interfejsu ANT+® może kontrolować kamery sportowe VIRB®.
Nawigacja podczas jazdy

Zegarek fēnix 3 zapewnia kompletny zestaw funkcji nawigacyjnych i monitorujących, które wspomagają użytkownika na utartych szlakach oraz poza nimi. Urządzenie fēnix 3 zapisuje wykres śladu GPS, tworząc elektroniczną ścieżkę śladu, gdy idziesz, a funkcja TracBack wskazuje drogę z powrotem do punktu startowego, jeśli zgubisz drogę. Umożliwia także oznaczanie pozycji, takich jak linia startu/mety, punkt kontrolny czy obozowisko lub miejsce zaparkowania samochodu, a także innych punktów szczególnych.

Dzięki zegarkowi fēnix 3 możesz tworzyć i śledzić kursy, zaznaczyć do 1000 pozycji i do nich nawigować. Planuj podróże i udostępniaj przygody znajomym i rodzinie, korzystając z darmowej aplikacji komputerowej BaseCamp™ firmy Garmin. Zegarek fēnix 3 jest wyposażony w technologie ANT+ i Bluetooth®3 Smart umożliwiające bezprzewodowe udostępnianie pozycji, tras i skrzynek.

Zegarek fēnix 3 jest wyposażony w technologie ANT+ i Bluetooth®3 Smart umożliwiające bezprzewodowe udostępnianie pozycji, tras i skrzynek.
Więcej niż czujniki ABC

fēnix 3 — wysokościomierz

Zegarek fēnix 3 jest wyposażony w wysokościomierz barometryczny i 3-osiowy kompas elektroniczny. Urządzenie automatycznie kalibruje te czujniki, wykorzystując odbiornik GPS, by dostarczać jak najdokładniejszych informacji.

Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane o wzniosach i spadkach pozwalające dokładnie śledzić zmiany wysokości, natomiast barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza. 3-osiowy elektroniczny kompas stale określa Twój kierunek i to, czy jesteś w ruchu, czy nie. Aby uzyskać dokładne pomiary temperatury, sparuj zegarek fēnix 3 z zewnętrznym czujnikiem temperatury tempe™.

Zegarek fēnix 3 automatycznie kalibruje wysokościomierz, barometr i kompas z wykorzystaniem odbiornika GPS, a także ustala czas w oparciu o lokalizację. Aby uzyskać bardzo dokładny odczyt temperatury, można sparować zegarek z zewnętrznym czujnikiem temperatury tempe™.
Własne aplikacje i tarcze zegarka

Można pobrać darmowe elementy ze strony Connect IQ, aby nadać zegarkowi fēnix 3 osobisty charakter. Można spersonalizować tarczę zegarka, dodać pola danych oraz pobrać aplikacje i widżety, które pozwalają na szybki odczyt informacji.

Bądź na bieżąco

fēnix 3 — powiadomienia

Zegarek fēnix 3 to inteligentne urządzenie, które zapewnia stały kontakt ze światem dzięki funkcji powiadomień z telefonu wyświetlanych w zegarku² oraz funkcji punktu hotspot Wi-Fi, która na bieżąco przesyła dane aktywności do serwisu Garmin Connect™. Jeśli sobie tego życzysz, urządzenie może nawet informować rodzinę i znajomych o Twojej bieżącej pozycji za pomocą funkcji LiveTrack².

Zegarek fēnix 3 może zapewniać jeszcze więcej informacji w przypadku połączenia go z jednym z wielu opcjonalnych czujników Garmin ANT+, takich jak czujnik mocy pedałowania Vector®, czujnik temperatury tempe™, czujnik tętna i efektywności biegania HRM-Run i wielu innych rodzajów czujników.