Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Wózek przerzutki CeramicSpeed 3D

22/01/2021

Wózek przerzutki CeramicSpeed 3D

Ten inne dostępne u nas od ręki.

CERAMICSPEED to producent łożysk premium. Jesteśmy autoryzowanym dealerem i serwisem.
Posiadamy wiedzę, doświadczenie, narzędzia, certyfikaty i co najważniejsze bieżącą praktykę.
Na stanie posiadamy całą ofertę CeramicSpeed.
Nasi sprzedawcy i są gotowi aby zaspokoić Twoje oczekiwania, zapraszamy.

Kilka zdań od producenta o samej marce:

Największy wpływ na wydajność na rowerze ma tarcie. Dlatego podczas optymalizacji roweru warto skupić się na każdym szczególe, a zwłaszcza na małych ruchomych częściach, na które ma wpływ tarcie.

Technologia CeramicSpeed koncentruje się na zmniejszeniu tarcia i produkcji łożysk o niezrównanej żywotności, co oznacza, że możesz jeździć szybciej lub oszczędzać energię. Dzięki produktom CeramicSpeed w piastach, kółkach przerzutki i suporcie wykazały, że zaoszczędzisz od 6 do 9 watów w porównaniu ze standardowymi łożyskami. Oszczędności te rosną jeszcze bardziej dzięki zastosowaniu łańcucha wyścigowego CeramicSpeed UFO. Pozwoli to zaoszczędzić od 2 do 5 watów, zapewniając przewagę konkurencyjną do 14 watów.

Modernizacja tylnej przerzutki do systemu kółek ponadgabarytowych CeramicSpeed uzupełnia równanie optymalizacyjne. Dzięki unikalnej konstrukcji i komponentom ponadwymiarowe kółeczka przerzutki zmniejszają tarcie w przerzutce o 40–60% w porównaniu z wysokiej klasy kółkami przerzutki zwykle stosowanymi w przemyśle rowerowym. Dzięki zmniejszeniu tarcia przy każdej okazji, technologia CeramicSpeed może zaokrąglić oszczędności w watach między 10 a 16 watów.

Nie mówimy o zaoszczędzonych sekundach, ale o zaoszczędzonych minutach

Produkty CeramicSpeed pomagają szybciej jeździć, zużywając mniej energii. To może być różnica między wygraną a przegraną. Niezależnie od tego, czy jeździsz dla przyjemności, czy jesteś zawodowym sportowcem walczącym z czasem, zawsze skorzystasz z jazdy z produktami i łańcuchami CeramicSpeed, a także z użyciem najszybszego smaru UFO Drip. Skorzystaj na szosie mtb i triathlonie.

Zaoszczędź 10-16 watów za pomocą łożysk piast, suportu, systemu OSPW i łańcucha UFO. Alternatywnie, zaktualizuj swój rower za pomocą standardowego ulepszenia łożyska CeramicSpeed (obejmuje łożyska piasty, suport dolny i 11-zębowe koła pasowe i daje oszczędność energii 6-9 watów) lub dodaj łańcuch UFO CeramicSpeed do standardowego ulepszenia i zaoszczędź w sumie 8-14 watów.

6-letni program gwarancyjny

Produkty powlekane[coated] CeramicSpeed oferują najwyższy przyrost wydajności i długowieczności. Nasza zastrzeżona powłoka ma kilka cech, które poprawiają żywotność łożysk CeramicSpeed. Zwiększona twardość wyścigów w połączeniu z gładkością kulek CeramicSpeed praktycznie nie powoduje zużycia łożyska.

Powłoka jest warstwą metaliczną, która jest o 75% twardsza niż w przypadku stali hartowanej. Powłokę nakłada się bardzo cienką i równomierną warstwą 3 mikronów (0,003 mm) na całą powierzchnię bieżni łożyska. Zarówno wnętrze, jak i strona zewnętrzna są obrabiane w celu osiągnięcia optymalnych rezultatów.

Testy długowieczności – Testuje wyniki z Fiction Facts by CeramicSpeed

W ramach naszego kompleksowego programu badawczo-rozwojowego specjalna powłoka została opracowana we współpracy z europejskim specjalistą od powłok. Zastosowana w stalowych łożyskach łożyska, dzięki zaawansowanemu procesowi, który zapewnia równą, gładką i jednorodną powierzchnię, formuła powłoki jeszcze bardziej poprawia wysoką jakość łożysk ceramicznych.

Dzięki wysokiej odporności powłoki na korozję – nawet jeśli łożysko jest zanieczyszczone odtłuszczaczem, wodą lub błotem, ryzyko uszkodzenia łożyska z powodu korozji jest znikome. Zalecamy wybór łożysk powlekanych CeramicSpeed ze względu na niezrównaną trwałość i niewiarygodnie niskie tarcie.

Konserwacja łożysk powlekanych

Łożyska powlekane są bardziej odporne na brak smarowania, jeśli chodzi o zużycie i uszkodzenie łożyska. Niemniej jednak nie oznacza to, że wyeliminowano potrzebę konserwacji. Podobnie jak w przypadku naszych standardowych łożysk, zalecamy zawsze smarować łożyska naszym specjalnym smarem, aby uzyskać optymalną wydajność pod względem niskiego tarcia i długowieczności.

Do wszystkich zastosowań szkoleniowych i wyścigowych zalecamy stosowanie uniwersalnego smaru CeramicSpeed. Aby uzyskać możliwie najniższe tarcie, zalecamy użycie naszego smaru TT. Jednak w porównaniu do standardowego smaru uniwersalnego smar TT ma skróconą żywotność i dlatego wymaga częstszego nakładania.

6-letnia gwarancja

Podobnie jak wszystkie łożyska CeramicSpeed, nasze powlekane produkty są ręcznie budowane w Danii. Zbudowanie powlekanego łożyska stanowi dodatkowy etap procesu. Kulki CeramicSpeed i stalowe bieżnie są dopasowane do mikrona, po czym każdy zestaw wyścigów jest powlekany. Wyścigi są utrzymywane razem w parach przez cały proces, a po powlekaniu każdy zestaw musi przejść kontrolę jakości, zanim wejdzie do produkcji.

Aktualności
Wózek CeramicSpeed

Wózek CeramicSpeed

Czytaj więcej

Trek E-Caliber 96

Trek E-Caliber 96

Czytaj więcej

Trek Powerfly 4 model 2021

Trek Powerfly 4 model 2021

Czytaj więcej

Okazja nowy TREK Emonda SL 4 model 2016 za 99 zł *.

Okazja nowy TREK Emonda SL 4 model 2016 za 99 zł *.

Czytaj więcej

K-Edge

K-Edge

Czytaj więcej

Nowy Trek E-Caliber 9.8

Nowy Trek E-Caliber 9.8

Czytaj więcej