Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Zimowa kolekcja marki ASSOS.

25/10/2021

Zimowa kolekcja marki ASSOS.

Krótka odzież o tej porze roku 🤭?

Powiecie chyba na „Majorkę”, my powiemy też 🧐 !

Assos wprowadza specjalną odzież dedykowaną do treningów w pomieszczeniu, na spining, trenażery.

1️⃣. Połówka / WARSTWA PODSTAWOWA ASSOS SS SKIN LAYER SUPERLÉGER

Ultralekka warstwa podstawowa z krótkim rękawem, dopasowana do ciała za pomocą dwóch rodzajów otwartej siateczki dla maksymalnego przepływu powietrza i odprowadzania wilgoci podczas treningu w pomieszczeniach i najgorętszych warunkach wyścigowych.

O PRODUKCIE:

SUPERLÉGER został opracowany głównie do dwóch konkretnych zastosowań. Pierwsza jest odpowiedzią na wymagania zawodowców i kolarzy skupionych na prędkości, którzy trenują (i ścigają się) w pomieszczeniach, gdzie górna warstwa ciała musi być jak najlżejsza, przewiewna i odprowadzająca wilgoć. Drugie zastosowanie jest przeznaczone do najgorętszych warunków wyścigów na świeżym powietrzu, gdzie obowiązują te same względy, ale gdzie mniej odsłaniający przedni panel z siatki dodaje mile widzianej osłony, gdy jest całkowicie rozpięty.

Cena 380 zł brutto (w tym 23% VAT)

2️⃣ Ultracienkie spodenki / KRÓTKIE SPODENKI NA SZELKACH RSR SUPERLÉGER S9

Najlżejsze i najbardziej oddychające spodenki na szelkach ASSOS. Zaprojektowany specjalnie do wyścigów i treningów na pełnym gazie — w pomieszczeniach i na zewnątrz — 120-gramowy SUPERLÉGER jest zbudowany na naszej platformie S9 z użyciem hiperlekkich tekstyliów, które zapewniają niezrównaną stabilność i lepszą wentylację.

O PRODUKCIE:

Aby nie tylko zgolić wagę, ale także zwiększyć komfort i wsparcie rowerzysty podczas najgorętszych dni wyścigów i płaskich sesji treningowych w pomieszczeniach. Zmniejszyliśmy liczbę szwów i zastąpiliśmy obecne tekstylia paneli hiperlekkimi, bardziej oddychającymi materiałami, aby jeszcze bardziej zmniejszyć tarcie i utrzymać chłodniejsze i świeższe mięśnie nóg przez dłuższy czas.

Cena 1110 zł brutto (w tym 23% VAT)

_________________________________

DO PREZENTOWANYCH PRODUKTÓW POSIADAMY PEŁNĄ KOLEKCJE ODZIEŻY PREMIUM ASSOS

⚠️ Posiadamy ofertę do 60 rat 0% RRSO.

⚠️ Wysyłka od 300 zł gratis.

🤝 Pytania na temat prezentowanych rowerów i akcesoriów prosimy kierować do nas mailowo info@fabrykarowerow.com lub telefonicznie (+48) 536406462 w godzinach naszej pracy, na wszystkie maile odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

_____________________

Godziny pracy:

pn.-pt. 09:00-19:00

sobota 10:00-15:00