Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Zimowe ocieplacze na buty Assos Bootie winter

12/11/2020

Zimowe ocieplacze na buty Assos Bootie winter

Zaprojektowane, aby wytrzymać chłodniejsze pory roku na rowerze, te zaawansowane technologicznie zimowe botki zapewniają najwyższą ochronę termiczną w naszej najbardziej kompaktowej jak dotąd iteracji. Przerobione ochraniacze na buty z zupełnie nowym ergonomicznym krojem, który eliminuje zmarszczki i poprawia aerodynamikę dzięki konstrukcji bez zamka.Te zimowe ochraniacze na buty ucieleśniają podstawowe cechy obowiązkowej, lekkiej, a jednocześnie bardzo ciepłej osłony na buty. Nasz wewnętrzny zespół testowy klasyfikuje je jako połączenie butów aero i ciepłych zimowych ochraniaczy z mieszanką materiałów, które chronią przed wiatrem i wodą bez uszczerbku dla ich niskiej wagi i oddychalności. Brzmi jak najlepszy sprzęt jeździecki na zimę iz pewnością jest to produkt, który nas cieszy.

W przypadku tych zimowych butów nasi specjaliści od tkanin wykorzystali swoją wiedzę, aby wykorzystać swoją najnowszą broń przeciwko żywiołom. Ponieważ Twoje stopy są tak wrażliwe podczas pedałowania w złych warunkach pogodowych, stworzyli wodoodporną i odporną na ścieranie Cordurę w obszarze palców, jednocześnie zachowując nasz opatentowany NEOS Medium na kostce, który zapewnia elastyczność, ochronę termiczną i nieprzepuszczalność. Ich kompaktowa, łatwa do spakowania konstrukcja jest praktyczna, dzięki czemu można je łatwo schować w przypadku wzrostu temperatury.

Jak używać:

Minimalistyczny design tych zimowych butów sprawia, że ​​są one najlepszym wyborem na fajne starty, chłodne zjazdy i cięższe sesje. Ich konstrukcja bez zamków błyskawicznych wymaga delikatnego zarządzania przed jazdą, ale słusznie staną się elementem każdego rytuału przed jazdą. Można je nosić na nosku ASSOS w celu uzyskania dodatkowej izolacji termicznej. Należy pamiętać, że konstrukcja bez zamka błyskawicznego wymaga założenia kostki przed założeniem buta.

Technologia:

CORDURA : Aerodynamiczny i wodoodporny, ten opatentowany materiał został zastosowany w obszarze palców, aby radzić sobie z pogodą.

NEOS MEDIUM : Nasz opracowany przez nas trójwarstwowy termo-soft shell zbudowany z klejonej membrany PU. Wodoodporna i dopasowana, zaawansowana technologicznie tkanina jest wodoodporna do> 10 m, wiatroodporna i wysoce oddychająca. Wodoodporność> 10 MT. Wysoka oddychalność MVP 14.600 gr / m² / 24h JIS L 1099 B-1: 2006.

Sens 2L : Te ochraniacze na buty zostały zbudowane z dwuwarstwowego paska naszej lekkiej, super rozciągliwej dzianiny osnowowej w kolorze niebieskim, który jest naszym wyznacznikiem na zimę. Zaprojektowany przez naszych twórców tekstyliów, Sens Tex jest znany ze swojej małej objętości, swobody ruchów i wrażeń przypominających drugą skórę.

Konstrukcja bez zamka błyskawicznego : Czerpiąc inspirację z projektu i kroju zastosowanego w prototypowym butach noszonych do Gold w jeździe na czas mężczyzn na Igrzyskach Olimpijskich w Rio, jest to projekt, który został pozbawiony tyłu, aby zwiększyć komfort i wydajność.

Surowo cięte krawędzie : surowo cięte krawędzie bloku, pięty i kostki eliminują szwy, aby zatrzymać ciepło i zwiększyć komfort.

Aktualności
Trek Fuel EX 8 XT 2022

Trek Fuel EX 8 XT 2022

Czytaj więcej

Jak jeździć w grupie

Jak jeździć w grupie

Czytaj więcej

2022 Madone SLR 6 eTap Rival

2022 Madone SLR 6 eTap Rival

Czytaj więcej

KAMPANIA BEZ DATY WAŻNOŚCI

KAMPANIA BEZ DATY WAŻNOŚCI

Czytaj więcej

Trek E-Caliber 9.6

Trek E-Caliber 9.6

Czytaj więcej

Wahoo Speedplay

Wahoo Speedplay

Czytaj więcej