Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

ZIMOWE SPODNIE NA SZELKACH ASSOS EQUIPE RS S9

08/11/2020

ZIMOWE SPODNIE NA SZELKACH ASSOS EQUIPE RS S9

Full Winter Offense od lat jest synonimem naszych legendarnych legginsów Bonka, ponieważ ich gładkie dopasowanie i niezawodna izolacja pozwoliły nam pozostać na drodze w najgorsze zimowe dni, sezon po sezonie. Wiedzieliśmy jednak, że istnieje kilka kluczowych obszarów, które możemy ulepszyć, mianowicie w postaci bardziej ukierunkowanej ochrony i zwiększonej stabilności, a wszystko to przy jednoczesnym zmniejszeniu ogólnej wagi. I właśnie w tym miejscu pojawiają się zimowe spodnie na szelkach EQUIPE RS S9.

Na początek dostosowaliśmy naszą sprawdzoną konstrukcję A-Lock Engineering do rajstop. Ten system usztywniający zapewnia, że ​​grubsze tkaniny pozostają w trybie pełnego owinięcia, dając mięśniom doładowanie dzięki gładkiemu okładowi kompresyjnemu, godzina po godzinie. Ta nowa platforma również „blokuje” wkładkę na miejscu dzięki naszemu ściegowi ergoBox i zewnętrznym paskom na szelkach RollBar, co oznacza, że ​​gdy Twoje ciało wsuwa się i wysuwa z siodła, a Twoja waga się przesuwa, Twoje kości siedzące pozostają w pełni podparte na środku wstawić.

Jeśli chodzi o materiały odporne na zimę, zastosowaliśmy naszą niezawodną dwuwarstwową konstrukcję twinDeck wzdłuż kolan, ud, krocza i bioder, wykonaną z połączenia naszej ultralekkiej 2-litrowej membrany SPHERE Ultra z bardziej izolującym, szczotkowanym tyłem OSMOS Heavy . Z tyłu dodaliśmy naszą grubszą SPHERE Medium. Ta forteca z wodoodpornych i wiatroodpornych tkanin opracowanych w laboratorium zapewnia odpowiednią ochronę przez cały czas, bez uszczerbku dla oddychalności.

We wkładce zastosowaliśmy sprawdzony w wyścigach wkład EQUIPE RS – bez otworów wentylacyjnych kraterCooler – w naszej charakterystycznej bazaltowej kolorystyce, wyposażony w piankę superAir microShock, warstwę wierzchnią 3D waflową i ekskluzywną technologię GoldenGate firmy ASSOS.

Technologia:

A-Lock Engineering : system tkanin i technologii S9 pracujących w harmonii w celu stabilizacji spodenek i zabezpieczenia wkładki na miejscu.

OSMOS Heavy : Ta dzianina osnowowa jest główną tkaniną i najcięższą z naszej szczotkowanej rodziny Osmos (290 g / m 2 ), charakteryzuje się asymetrycznym rozciąganiem i miękką, wytrzymałą konstrukcją. Szczotkowana strona zwrócona w stronę skóry zapewnia wysoki poziom izolacji.

SPHERE Ultra : Zastosowana w naszej dwuwarstwowej konstrukcji twinDeck na przednim panelu krokowym oraz w połączeniu z OSMOS Heavy dla dodatkowej izolacji termicznej. Opatentowany 2-litrowy wiatroodporny, wodoodporny i wysoce oddychający softshell z membraną klejoną PU dla dodatkowej hydrofobowości – maksymalizując izolację, jednocześnie minimalizując masę. Waga: 140 / m 2; Oddychalność: MVP 40 000 / m 2 / 24h; Kolumna wodna:> 10 000 mm; Elastyczność: rozciągliwość w 2 kierunkach.

SPHERE Medium : Używana na górnym panelu tylnym, to nasza najgrubsza wersja SPHERE. Jest to opatentowany, wiatroszczelny i wysoce oddychający, tkany softshell o pojemności 3 litrów, z membraną klejoną poliuretanem dla dodatkowej wodoodporności. Waga: 320 / m 2 ; Oddychalność: MVP 20 000 / m 2 / 24h; Kolumna wodna:> 10 000 mm; Elastyczność: rozciągliwość w 4 kierunkach.

twinDeck : dwuwarstwowa konstrukcja tkaniny zwiększa izolację w rajstopach, używana w połączeniu OSMOS Heavy i SPHERE Ultra.

blasenSchutz : Panel brzuszny i krokowy wykonany z naszego wysoce oddychającego, wiatro- i wodoodpornego materiału SPHERE Ultra w celu zwiększenia komfortu i ciepła.

RollBar : opatentowana konstrukcja usztywniająca, która naśladuje stabilizator samochodu wyścigowego, wykorzystując paski na szelkach do stabilizacji i blokowania wkładki, gdy ciężar przenosi się z lewej strony na prawą podczas pokonywania zakrętów.

ergoBox : Konstrukcja z kwadratowym wzorem, która skutecznie otacza wkładkę z tyłu, otaczając ją dla dodatkowej stabilności.

Carbon Xbib : Pojedyncza część elastycznego materiału – złożona na siebie – tworząca wspierającą ramę w kształcie litery A, która zapewnia ograniczone pionowe rozciągnięcie z tyłu. Powyżej złącza „X” zastosowano bardziej elastyczny materiał, zawierający antybakteryjny splot węglowy, który odprowadza wilgoć i układa się płasko z przodu.

Podklejone szwy : Znaleziono przednie panele, które zwiększają wodoszczelność rajstop.

DWR : pokryte trwałą wodoodporną powłoką, która zapewnia jeszcze jeden poziom ochrony przed żywiołami.

waterBarrier : nasza zewnętrzna warstwa z Geoprenu na dole nogawki, która odpycha wodę i przylega do butów.

WYPOSAŻENIE Wkładka zimowa RS : elastyczna wkładka interfejsu Race Spec w kolorze bazaltowym 3D, bez otworów wentylacyjnych kraterCooler z przodu.

kukuPenthouse : Miękka warstwa OSMOS Heavy dodana do przedniej części wkładki, która wspiera męską anatomię, eliminuje ucisk i zwiększa wentylację.

Pianka superAir microShock : Lekka pianka o otwartych komórkach z kompozycją amortyzującą, która powraca do swojej pierwotnej pozycji, wypełniając lukę za każdym razem, gdy pozycja pedałowania jest zmieniana w siodełku w wyniku zmiany ciężaru.

Wafel 3D : opatentowana, trójwarstwowa perforowana pianka, która zwiększa oddychalność i eliminuje nadwagę.

goldenGate : opatentowana technologia, która przerywa szwy wzdłuż obu bocznych paneli wkładki, umożliwiając bardziej trójwymiarową swobodę ruchu w tym wrażliwym, obrotowym obszarze.

Opaski odblaskowe : Umieszczone z tyłu łydek dla dodatkowej widoczności.

aeroFit : Nasz najkrótszy, skoncentrowany na prędkości krój, który jest ciaśniejszy i bardziej kompresyjny niż nasz racingFit. Może powodować ograniczenie ruchu poza pozycją do jazdy, ale podczas jazdy przypomina drugą skórę.

Aktualności
Buty Bontrager Circuit

Buty Bontrager Circuit

Czytaj więcej

Oświetlenie rowerowe Bontrager

Oświetlenie rowerowe Bontrager

Czytaj więcej

Kask MTB Bontrager Rally WaveCel

Kask MTB Bontrager Rally WaveCel

Czytaj więcej

Siodełko rowerowe Bontrager

Siodełko rowerowe Bontrager

Czytaj więcej

Trek Marlin 5 damski

Trek Marlin 5 damski

Czytaj więcej

Rękawiczki rowerowe Bontrager

Rękawiczki rowerowe Bontrager

Czytaj więcej