Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

ZIMOWE SPODNIE NA SZELKACH ASSOS EQUIPE RS S9

08/11/2020

ZIMOWE SPODNIE NA SZELKACH ASSOS EQUIPE RS S9

Full Winter Offense od lat jest synonimem naszych legendarnych legginsów Bonka, ponieważ ich gładkie dopasowanie i niezawodna izolacja pozwoliły nam pozostać na drodze w najgorsze zimowe dni, sezon po sezonie. Wiedzieliśmy jednak, że istnieje kilka kluczowych obszarów, które możemy ulepszyć, mianowicie w postaci bardziej ukierunkowanej ochrony i zwiększonej stabilności, a wszystko to przy jednoczesnym zmniejszeniu ogólnej wagi. I właśnie w tym miejscu pojawiają się zimowe spodnie na szelkach EQUIPE RS S9.

Na początek dostosowaliśmy naszą sprawdzoną konstrukcję A-Lock Engineering do rajstop. Ten system usztywniający zapewnia, że ​​grubsze tkaniny pozostają w trybie pełnego owinięcia, dając mięśniom doładowanie dzięki gładkiemu okładowi kompresyjnemu, godzina po godzinie. Ta nowa platforma również „blokuje” wkładkę na miejscu dzięki naszemu ściegowi ergoBox i zewnętrznym paskom na szelkach RollBar, co oznacza, że ​​gdy Twoje ciało wsuwa się i wysuwa z siodła, a Twoja waga się przesuwa, Twoje kości siedzące pozostają w pełni podparte na środku wstawić.

Jeśli chodzi o materiały odporne na zimę, zastosowaliśmy naszą niezawodną dwuwarstwową konstrukcję twinDeck wzdłuż kolan, ud, krocza i bioder, wykonaną z połączenia naszej ultralekkiej 2-litrowej membrany SPHERE Ultra z bardziej izolującym, szczotkowanym tyłem OSMOS Heavy . Z tyłu dodaliśmy naszą grubszą SPHERE Medium. Ta forteca z wodoodpornych i wiatroodpornych tkanin opracowanych w laboratorium zapewnia odpowiednią ochronę przez cały czas, bez uszczerbku dla oddychalności.

We wkładce zastosowaliśmy sprawdzony w wyścigach wkład EQUIPE RS – bez otworów wentylacyjnych kraterCooler – w naszej charakterystycznej bazaltowej kolorystyce, wyposażony w piankę superAir microShock, warstwę wierzchnią 3D waflową i ekskluzywną technologię GoldenGate firmy ASSOS.

Technologia:

A-Lock Engineering : system tkanin i technologii S9 pracujących w harmonii w celu stabilizacji spodenek i zabezpieczenia wkładki na miejscu.

OSMOS Heavy : Ta dzianina osnowowa jest główną tkaniną i najcięższą z naszej szczotkowanej rodziny Osmos (290 g / m 2 ), charakteryzuje się asymetrycznym rozciąganiem i miękką, wytrzymałą konstrukcją. Szczotkowana strona zwrócona w stronę skóry zapewnia wysoki poziom izolacji.

SPHERE Ultra : Zastosowana w naszej dwuwarstwowej konstrukcji twinDeck na przednim panelu krokowym oraz w połączeniu z OSMOS Heavy dla dodatkowej izolacji termicznej. Opatentowany 2-litrowy wiatroodporny, wodoodporny i wysoce oddychający softshell z membraną klejoną PU dla dodatkowej hydrofobowości – maksymalizując izolację, jednocześnie minimalizując masę. Waga: 140 / m 2; Oddychalność: MVP 40 000 / m 2 / 24h; Kolumna wodna:> 10 000 mm; Elastyczność: rozciągliwość w 2 kierunkach.

SPHERE Medium : Używana na górnym panelu tylnym, to nasza najgrubsza wersja SPHERE. Jest to opatentowany, wiatroszczelny i wysoce oddychający, tkany softshell o pojemności 3 litrów, z membraną klejoną poliuretanem dla dodatkowej wodoodporności. Waga: 320 / m 2 ; Oddychalność: MVP 20 000 / m 2 / 24h; Kolumna wodna:> 10 000 mm; Elastyczność: rozciągliwość w 4 kierunkach.

twinDeck : dwuwarstwowa konstrukcja tkaniny zwiększa izolację w rajstopach, używana w połączeniu OSMOS Heavy i SPHERE Ultra.

blasenSchutz : Panel brzuszny i krokowy wykonany z naszego wysoce oddychającego, wiatro- i wodoodpornego materiału SPHERE Ultra w celu zwiększenia komfortu i ciepła.

RollBar : opatentowana konstrukcja usztywniająca, która naśladuje stabilizator samochodu wyścigowego, wykorzystując paski na szelkach do stabilizacji i blokowania wkładki, gdy ciężar przenosi się z lewej strony na prawą podczas pokonywania zakrętów.

ergoBox : Konstrukcja z kwadratowym wzorem, która skutecznie otacza wkładkę z tyłu, otaczając ją dla dodatkowej stabilności.

Carbon Xbib : Pojedyncza część elastycznego materiału – złożona na siebie – tworząca wspierającą ramę w kształcie litery A, która zapewnia ograniczone pionowe rozciągnięcie z tyłu. Powyżej złącza „X” zastosowano bardziej elastyczny materiał, zawierający antybakteryjny splot węglowy, który odprowadza wilgoć i układa się płasko z przodu.

Podklejone szwy : Znaleziono przednie panele, które zwiększają wodoszczelność rajstop.

DWR : pokryte trwałą wodoodporną powłoką, która zapewnia jeszcze jeden poziom ochrony przed żywiołami.

waterBarrier : nasza zewnętrzna warstwa z Geoprenu na dole nogawki, która odpycha wodę i przylega do butów.

WYPOSAŻENIE Wkładka zimowa RS : elastyczna wkładka interfejsu Race Spec w kolorze bazaltowym 3D, bez otworów wentylacyjnych kraterCooler z przodu.

kukuPenthouse : Miękka warstwa OSMOS Heavy dodana do przedniej części wkładki, która wspiera męską anatomię, eliminuje ucisk i zwiększa wentylację.

Pianka superAir microShock : Lekka pianka o otwartych komórkach z kompozycją amortyzującą, która powraca do swojej pierwotnej pozycji, wypełniając lukę za każdym razem, gdy pozycja pedałowania jest zmieniana w siodełku w wyniku zmiany ciężaru.

Wafel 3D : opatentowana, trójwarstwowa perforowana pianka, która zwiększa oddychalność i eliminuje nadwagę.

goldenGate : opatentowana technologia, która przerywa szwy wzdłuż obu bocznych paneli wkładki, umożliwiając bardziej trójwymiarową swobodę ruchu w tym wrażliwym, obrotowym obszarze.

Opaski odblaskowe : Umieszczone z tyłu łydek dla dodatkowej widoczności.

aeroFit : Nasz najkrótszy, skoncentrowany na prędkości krój, który jest ciaśniejszy i bardziej kompresyjny niż nasz racingFit. Może powodować ograniczenie ruchu poza pozycją do jazdy, ale podczas jazdy przypomina drugą skórę.

Aktualności
Trek Procaliber

Trek Procaliber

Czytaj więcej

Trek Dual Sport 3 Equipped

Trek Dual Sport 3 Equipped

Czytaj więcej

Trek Marlin 6 damski

Trek Marlin 6 damski

Czytaj więcej

Trek Dual Sport 3

Trek Dual Sport 3

Czytaj więcej

Trek Fuel EX 7 2021

Trek Fuel EX 7 2021

Czytaj więcej

Trek Marlin 5 damski

Trek Marlin 5 damski

Czytaj więcej